W dzisiejszym, czwartkowym losowaniu szczęście uśmiechnęło się do...

 

W dzisiejszym, czwartkowym losowaniu szczęście uśmiechnęło się do...


Opublikowane w czw., 16/08/2012 - 00:00


TimexW dzisiejszym, czwartkowym losowaniu szczęście uśmiechnęło się do...
Justyny Rajtar z Krakowa, 
która otrzymuje od nas  zegarek Timex Ironman z ekranem dotykowym i możliwością pomiaru tętna, a także 100-godzinnym chronografem. Tydzień temu zegarek wylosowałKrzysztof Drożdżyński ze Strykowa.
Jutro losowanie weekendowego pobytu w jednym z hoteli w Krynicy Zdrój.

Od 6 do 31 sierpnia, codziennie wśród  wszystkich  zarejestrowanych na Festiwal Biegowy, będziemy losować atrakcyjne nagrody! Nagrody będą wręczane  w Krynicy-Zdrój w czasie wrześniowego Festiwalu.


Wyniki losowania będziemy podawać codziennie o godz. 15:00 na naszej stronie. 

W poniedziałki ? zestawy kosmetyków marki Farmona FRESH & BEAUTY "Zielona Herbata i Limonka - olejek i sól do kąpieli, masło i peeling do ciała".

We wtorki ? książki wydawnictwa Buk Rower: ?Bieganie bez wysiłku?, ?Dieta dla aktywnych?, ?Jak zacząć biegać?, ?Mój pierwszy maraton?.

W środy ? zaprojektowane specjalnie dla sportowców, ergonomiczne zestawy słuchawkowe Jabra ACTIVE, które charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, odpornością na wodę i pot, specjalnymi wkładkami do uszu tłumiącymi hałas oraz układem sterowania zespolonym w mikrofonie.

W czwartki ? zegarki Timex Ironman z ekranem dotykowym i możliwością pomiaru tętna, a także 100-godzinnym chronografem, 24-godzinnym timerem oraz podświetleniem twarzy Indiglo z funkcją Night-Mode pozwalającym na korzystanie z zegarka w czasie ograniczonej widoczności podczas wieczornych treningów (tarcza podświetla się sama po przekręceniu nadgarstka).

W piątki ? vouchery pobytowe w Krynicy-Zdrój.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce