W górach czujemy się doskonale! Na Festiwalu Biegowym najszybciej pokonali 11 kilometrową trasę

 

W górach czujemy się doskonale! Na Festiwalu Biegowym najszybciej pokonali 11 kilometrową trasę


Opublikowane w wt., 14/11/2023 - 12:54

Każdy ma swój ulubiony dystans do biegania, a coraz więcej osób wybiera szlaki górskie. Najlepsze tego potwierdzenie mieliśmy podczas 14. Festiwalu Biegowego. Chętnych do pokonania 11 kilometrowej trasy nie brakowało. 

Nie ma to jak biegi! Zawody organizowane w różnych miejscach naszego kraju zawsze cieszą się dużą popularnością i dostarczają ich uczestnikom wielu wrażeń. To sport, który łączy pokolenia. Na trasach spotykają się zarówno młodsi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę, jak i starsi, zaprawieni w bojach zawodnicy.

Doskonale było to widać podczas tegorocznej edycji Festiwalu Biegowego. Łącznie, przez trzy dni w Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Rywalizacja, połączona z dobrą zabawą na trasach prowadzących przez cały region była fantastyczna. Wszyscy bawili się doskonale!

Nie brakuje sportowców, którzy najlepiej czują się w biegach górskich. To właśnie wbieganie na okoliczne szczyty sprawia im największą satysfakcję. Widzieliśmy to również podczas Biegu Górskiego na 11 km.

Do mety dotarło 131 zawodników. Najlepsi zrobili to już po około 50 minutach. Jako zwycięzcy byli oczywiście bardzo zadowoleni. Podczas ceremonii dekoracji odbierali zasłużone gratulacje.

Wśród panów triumfowali:

  1. Przemysław Wróbel,
  2. Piotr Pociecha
  3. Mirosław Urban.

U pań równych sobie nie miały z kolei:

  1. Małgorzata Czarnota,
  2. Regina Kulka-Mnich,
  3. Małgorzata Lis-Pasionek.

Wspaniałe przeżycia czekają także wszystkich uczestników jubileuszowej 15. edycji Festiwalu Biegowego. Ty również możesz być jednym z nich! Nie zwlekaj i zarejestruj się w najniższych cenach z I progu już teraz. Możesz to zrobić TUTAJ.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce