Wskakuj w pomysłowe przebranie i biegnij! Coś takiego zdarza się tylko raz w roku w Piwnicznej

 

Wskakuj w pomysłowe przebranie i biegnij! Coś takiego zdarza się tylko raz w roku w Piwnicznej


Opublikowane w śr., 24/04/2024 - 19:04

15. Festiwal Biegowy będzie niesamowitym wydarzeniem. Nie zabraknie na nim również Biegu Przebierańców. Szykuje się niezapomniana zabawa! Pomysły uczestników są niesamowite.

Coraz bliżej do sportowego święta, jakim jest Festiwal Biegowy. Wszystko rozpocznie się już za nieco ponad cztery miesiące. Wielu zawodników ostrzy sobie zęby i nie może się doczekać kolejnej wspaniałej przygody na trasach prowadzących przez Beskid Sądecki.

Przypomnijmy, że festiwal potrwa od 6 do 8 września w Piwnicznej-Zdroju. Jak zawsze będzie to niezapomniany weekend pełen atrakcji i pozytywnych wrażeń. Żadnego pasjonata biegów nie może zabraknąć!

Szczególny jest przede wszystkim Bieg Przebierańców. To absolutnie wyjątkowa konkurencja. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o najbardziej pomysłowy strój. Każdy ma więc na sobie coś absolutnie oryginalnego. Niektóre pomysły są absolutnie szalone.

W ubiegłym roku pojawiła się m.in. królewna Śnieżka czy jednorożec. Salwy śmiechu wzbudziło też przebrane za więźniów małżeństwo z kulami u nóg, eskortowane przez przebranego za policjanta synka. Do tego mogliśmy podziwiać Neytiri z filmu “Avatar”, Marlyn Monroe czy kobietę przebraną za… pawia.

Z kolei dwa lata temu zaprezentowali się mim, czarownice, smerfy czy postaci znane z Mario Bross. Widok barwnego korowodu, który ruszył niespiesznym biegiem na dystansie sześciuset metrów wokół festiwalowego miasteczka był niesamowity.

Równie fantastyczne przeżycia czekają nas w przyszłym roku podczas 15. Festiwalu Biegowego. Ty również możesz być jednym z przebierańców. Zarejestruj się już dzisiaj. Możesz to zrobić TUTAJ. Będzie super! (MP, fot.: JM, Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce