Wybieramy "Biegowe Wydarzenie Roku": Nagroda główna rośnie do 100 000 zł!

 

Wybieramy "Biegowe Wydarzenie Roku": Nagroda główna rośnie do 100 000 zł!


Opublikowane w czw., 03/04/2014 - 12:31

Już ponad 100 wydarzeń zgłoszono do „Biegowego Wydarzenia Roku” - nagrody ustanowionej przez Fundację Festiwal Biegów. Idea promocji tej najprostszej formy aktywnego wypoczynku i nagradzania najlepszych biegów zyskała spore uznanie, czego dowodem jest to, że partnerem nagrody został PZU, który rozwija swój projekt zdrowotny i kontynuuje zaangażowanie w promocję biegania. Chce w ten sposób zachęcić do ruchu, aktywności fizycznej, prowadzenia zdrowego aktywnego trybu życia. 

„Biegowe Wydarzenie Roku” to nagroda dla organizatora biegu lub cyklu biegów, odbywających się w okresie od 1 stycznia 2013 do 30 marca 2014 r. Kandydatury do nagrody można zgłaszać do 31 maja na www.festiwalbiegow.pl. Zgodnie z nowym regulaminem konkursu, na wszystkie, w terminie od 1 czerwca do 3 września, będą głosować czytelnicy portalu.

Zwycięska impreza otrzyma tytuł „Biegowego Wydarzenia Roku” oraz nagrodę w wysokości 100 000 zł.  Wszyscy uczestnicy głosowania wezmą udział w losowaniu 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym. Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy imprez dostępny jest TUTAJ.

PZU zostało także partnerem nagrody „Biegowy Dziennikarz Roku”. Zwycięzca głosowania czytelników portalu www.festiwalbiegow.pl otrzyma nagrodę 30 000 złotych.  Nagrodą zostanie uhonorowana osoba, za tekst lub cykl tekstów opublikowanych w mediach drukowanych i elektronicznych, za prowadzenie bloga, program telewizyjny lub audycję radiową poświęconą bieganiu. Kandydatury można zgłaszać w terminie do 15 maja poprzez portal festiwalowy. Głosowanie potrwa od 1 czerwca do 3 września.

Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym. Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dziennikarzy dostępny jest TUTAJ.

Wręczenie obu nagród: „Biegowego Wydarzenia Roku” i „Biegowego Dziennikarza Roku” nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu Biegowego czyli  5 września w Krynicy-Zdrój.

PZU od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton „Dbam o Zdrowie” czy Maraton i Półmaraton Warszawski.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce