Wycieczkę na maraton Nicea - Cannes wygrali....

 

Wycieczkę na maraton Nicea - Cannes wygrali....


Opublikowane w pt., 15/06/2012 - 15:23

... Agnieszka Faron z Krakowa, Jacek Razik z Herb i Maciej Bober z Katowic. Gratulujemy! Tym samym dotychczas już 24 osoby wygrało wycieczki na wielkie europejskie  maratony w Paryżu, Madrycie, Rzymie, Sztokholmie, Barcelonie, Monachium i Amsterdamie. W kolejnym i ostatnim juz losowaniu, 20 lipca,  w naszej promocji do wygrania będą  trzy wycieczki    na  klasyczny maraton w Atenach, który odbędzie się 11 listopada 2012. W ramach nagrody zapewniamy bilet lotniczy na przelot, pakiet startowy i 100 euro "kieszonkowego" na zakwaterowanie i wyżywienie.

W promocji uczestniczą zawodnicy, którzy  zapisali  się na Festiwal Biegowy i opłacili startowe  na co najmniej jeden z następujących biegów:   Koral Maraton,  Życiową Dziesiątkę, Bieg 7 dolin,  Biegi na Jaworzynie,  Biegi górskie na 33 i 66 km i Giełdową Milę.

Maraton Des Alpes-Maritimes z Nicei do Cannes.

Maraton Regionu Alpes Maritime uważany jest za drugi co do popularności maraton we Francji, ustępując rangą tylko Maratonowi Paryskiemu. Jego trasa wiedzie z Nicei do Cannes, poprowadzona jest brzegiem morza i liczy dokładnie 42 kilometry i 195 metrów. Pierwsza edycja odbyła się w 2008 roku i zgromadziła 10 tysięcy uczestników i ponad 60 000 widzów. Zwycięzcą pierwszej edycji został Kenijczyk Jacob Kitur, który przebiegł tę trase w 2 godziny 11 minut i 12 sekund. Rekordzistą trasy jest Lukas Kanda, który w 2011 roku uzyskał czas 2 godzin 8 minut i 40 sekund.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce