Wyjątkowa promocja! Zarejestruj się na IRON RUN z 25 procentową zniżką. Tylko w tym tygodniu!

 

Wyjątkowa promocja! Zarejestruj się na IRON RUN z 25 procentową zniżką. Tylko w tym tygodniu!


Opublikowane w pon., 06/02/2023 - 18:45

 

 

Festiwal Biegowy to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Tysiące zawodników z całej Polski mierzy się na różnych dystansach rywalizując oraz znakomicie się bawiąc. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Konkurencją dla najwytrwalszych jest Iron Run. Co roku bierze w nim udział wielu śmiałków.

Rywalizują przez trzy dni na trasach wokół Piwnicznej-Zdrój. Za zajęte miejsca otrzymują bonifikaty czasowe. Końcowym zwycięzcą jest oczywiście osoba z najlepszym łącznym czasem. W ubiegłym roku wśród mężczyzn poniżej 40 roku życia zwyciężył Artur Jendrych, wśród mężczyzn powyżej 40 roku życia - Jacek Wójcik, a wśród kobiet - Barbara Czernik.

W skład IRON RUN wchodzi 9 biegów: mila, bieg na 15 km, bieg nocny na 7 km, ultramaraton 61 km, bieg na 3 km, nocny bieg na 5 km, Koral maraton, bieg na górę Kicarz i bieg na 1 km. Wszystko rozpocznie się w piątek (8 września) o godzinie 17:50 i zakończy w niedzielę (10 września) po 15.

Jeśli jesteście zafascynowani tą konkurencją, chcielibyście spróbować w niej swoich sił po raz pierwszy lub zamierzacie wystartować kolejny  raz w swoim życiu, to nie zwlekajcie! W tym tygodniu obowiązuje wyjątkowa promocja. Z kodem IRON25FB23 możecie się zarejestrować z 25 proc. zniżką! Promocja obowiązuje do niedzieli (12 lutego). Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Każdego, kto ukończy to największe z festiwalowych wyzwań czekają chwile chwały. Niezależnie od tego, które zajmiecie miejsce, możecie być z siebie dumni. Dodatkowo otrzymacie pamiątkowy dyplom, medal i koszulkę finiszera.

Klasyfikacja Iron Run prowadzona jest w dwóch kategoriach wiekowych mężczyzn (od 18 do 39 lat oraz 40 lat i powyżej) i open kobiet. Aby się w niej znaleźć trzeba ukończyć wszystkie biegi. Dodajmy, że każdemu z uczestników, którzy dobiegną do mety ultramaratonu 61 km, zostaną przyznane 3 punkty ITRA / UTMB.

Klimat IRON RUN jest niesamowity. Dodatkowego smaczku nadaje namiot, który mają do dyspozycji zawodnicy. W środku są krzesła, stoliki, kuchenki mikrofalowe. Mogą w nim również odpoczywać i nocować. Na trasie z kolei konieczne jest wyposażenie w kubek na płyny, naładowany telefon komórkowy, którego numer zostanie odnotowany na karcie zgłoszenia, numer ICE - kontakt do osoby najbliższej zapisany na odwrocie numeru startowego, latarka, odblaski i ubezpieczenie zdrowotne.

Jeśli zamierzacie wystartować w tegorocznej edycji IRON RUN na 14. Festiwalu Biegowym, ale nie ma Was jeszcze na liście startowej, koniecznie się zarejestrujcie. Dzięki trwającej promocji możecie to zrobić zdecydowanie taniej. Warto z niej skorzystać!

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce