To on wylosował Toyotę, główną nagrodę 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej

 

To on wylosował Toyotę, główną nagrodę 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej


Opublikowane w ndz., 11/09/2022 - 20:18

Kilka tysięcy serc biegaczy zamarło w pełnej napięcia ciszy, kiedy rozpoczęło się losowanie głównej nagrody piwniczańskiego Festiwalu Biegowego, ufundowanego przez PPL KORAL najnowszego modelu nowiutkiej Toyoty Aygo X. Zanim kluczyki trafiły do Kamila Kocemby, który nie wierzył w swoje szczęście, najpierw rozegrał się prawdziwy dreszczowiec.

Emocje sięgały zenitu, kiedy podczas losowania Toyoty Aygo, głównej nagrody Festiwalu Biegowego, ze sceny padło nazwisko wyczytane z konkursowego kuponu, wylosowanego przez sierotkę, w rolę której wcielił się wyłoniony  z tłumu Kacper z Katowic.

-  To mężczyzna  - dawkował emocje prowadzący losowanie spiker biegów Mateusz  Goleniewski. Potem padł numer startowy oraz imię i nazwisko szczęśliwca, Wiesław Jandziś.

Tłum zafalował, potem nastąpiło pełne napięcia oczekiwanie i... nic. Zwycięzca  się nie pojawił. Jego nazwisko było wyczytane kilka razy.  Zgodnie z regulaminem należało odczekać.

Potem los uśmiechnął się do  Zbigniewa Jackowskiego,  bo tak  nazywał się biegacz, który rozminął się ze swoim szczęściem. Pod sceną go nie było.

 I znowu kolejne losowanie. Tym razem kluczyki do Toyoty były w zasięgu ręki  biegaczki o imieniu Jana. Ale i jej nie było pod sceną.  Z minuty na minutę napięcie rosło. Tłum skandował ostatnie dziesięć sekund.

- Dziewięć, osiem, siedem, sześć...i znowu pudło. 

Zaczęło się czwarte losowanie. To Kamil Kocemba - wyczytał spiker.  Zaraz po tym rozległy się okrzyki radości i z tłumu wyłonił się skacząc z radości szczęśliwy zwycięzca  konkursu.

Nie wierzę, no po prostu nie wierzę – mówił już na podium ściskając w dłoni kluczyki do  nowiutkiego auta, które wręczył mu Piotr Gąsiorowski dyrektor marketingu formy Koral, która  ufundowała auto.  

Kamil biegł w etapówce Iron Run. – To  szczęście chyba było mi pisane, bo wylosowałem start w Festiwalu Biegowym, a teraz ten samochód. Będzie jak znalazł, bo ten, którym jeżdżę ma  już trzynaście lat.  

Kamil pojedzie nowym autem  do Kobiernic w województwie śląskim. Nagrodą główną jest nowiutki, pięciodrzwiowy SUV (rocznik 2022) Toyota Aygo X. Auto ma wyposażenie, jakiego pozazdrości każdy kierowca. Jest po prostu nie do zdarcia - jak biegacze Koral Maratonu i Iron Run, do tego bezpieczne i oszczędne.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce