Wystartowała rejestracja na Festiwal Biegowy 2014! Nie zwlekaj, zapisuj się, nagrody czekają!

 

Wystartowała rejestracja na Festiwal Biegowy 2014! Nie zwlekaj, zapisuj się, nagrody czekają!


Opublikowane w pt., 11/10/2013 - 12:26

Już można się rejestrować na Festiwal Biegowy 2014

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na V Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój. Już dziś możesz wybrać swoje ulubione dystanse (a wybór jest jeszcze większy) i zapisać się na wybrane biegi przyszłorocznego Festiwalu.

Na pierwszych uczestników Festiwalu czekają atrakcyjne nagrody. Wśród osób, które zapiszą się na Festiwal do końca października i w tym terminie uregulują wpisowe, rozlosujemy 5 voucherów na zakupy w sklepach marki Brubeck, każdy o wartości 500 zł, oraz 10 zestawów jesiennych Salomona – w zestawach znajdą się czapka, rękawiczki i buff.

 

Nowe konkurencje

Wśród konkurencji Festiwalu Biegowego 2014 jest naprawdę w czym wybierać. Program został rozszerzony o Półmaraton, Bieg na 15 km, Bieg Nocny na 5 km, Bieg Górski na Jaworzynę oraz Minimaraton. Oczywiście pozostają nasze sztandarowe konkurencje, czyli Maraton, Życiowa Dziesiątka, Bieg 7 Dolin. Tutaj sprawdzisz program Festiwalu Biegowego 2014. W przyszłym roku będziemy również zmagać się znów o tytuł Iron Runa, a zmagania te będą jeszcze bardziej wymagające. Tutaj sprawdzisz listę biegów składających się na rywalizację Iron Run.

Rabaty i zniżki

Do końca grudnia 2013 roku obowiązują niższe opłaty startowe. Szczegóły w Regulaminie.

Wzorem minionych edycji będzie można również uzyskać rabat na wpisowe podczas wybranych imprez zaliczanych do Ligi Festiwalu Biegowego. Tym razem będzie miał on formę kuponu zniżkowego ze specjalnym kodem, który można wpisać w internetowy formularz rejestracyjny. Zniżkę na wpisowe do V Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego zapewni też Karta Biegacza.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce