Wystartuj na 36 km obok setek zawodników. Sprawdź nową trasę!

 

Wystartuj na 36 km obok setek zawodników. Sprawdź nową trasę!


Opublikowane w sob., 03/06/2023 - 10:34

Wystartuj w Biegu 7 Dolin na 36 km obok setek zawodników. Udział w Festiwalu Biegowym to wielka frajda! Zwłaszcza, że na trasie biegu górskiego na 36 km zaszły zmiany w porównaniu z ubiegłym rokiem.

36 kilometrów to dla wielu zawodników ulubiony dystans na Festiwalu Biegowym. Bieg 7 Dolin na 36 km zawsze gromadzi setki pasjonatów. Radość po dobiegnięciu do mety jest ogromna. Każdy bawi się tutaj doskonale!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej

Biegacze to wyjątkowi sportowcy. Dystanse, które pokonują często przyprawiają o zawrót głowy. Wszystkich pasjonatów tej dyscypliny gromadzi Festiwal Biegowy, na którym każdy, niezależnie od tego czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę czy jest już zaprawiony w bojach, znajdzie coś dla siebie.

Sporym zainteresowaniem co roku cieszy się Bieg 7 Dolin na 36 km. Na starcie zawsze pojawia się wielu spragnionych przygód zawodników. Każdy z nich jest pełen nadziei na udany występ i radości. To po prostu wspaniała przygoda.

Bieg 7 Dolin na 36 km

W ubiegłym roku najlepszy spośród wszystkich biegnących okazał się Emil Drabik (czas 2:59:25). Dodajmy, że wygrał również w 2021 roku. Drugiej miejsce zajął Marek Dariusz, a trzecie Kacper Porada. Wśród kobiet równych sobie nie miała Katarzyna Wilk (czas 3:22:28), która pojawiła się na mecie przed Aleksandrą Cieciorowską i Katarzyną Golbą.

Bieg 7 dolin na 36 km ma zawsze wysoką frekwencję. W ubiegłym roku do mety dobiegło ponad 350 osób. Przyjeżdżają z całej Polski, aby móc wystartować na tym dystansie.  Wszystko rozpoczyna się w sobotę (9 września) o 11:30 w Miasteczku Biegowym. W tym roku będziemy tam mieli zarówno start, jak i metę.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce