Wystartuj na koronnym dystansie! Bieg na 100 km taniej. Tylko w tym tygodniu

 

Wystartuj na koronnym dystansie! Bieg na 100 km taniej. Tylko w tym tygodniu


Opublikowane w sob., 18/02/2023 - 14:36

Jest kilka grup sportowców startujących na Festiwalu Biegowym. Niektórzy chcą się po prostu dobrze bawić, inni celują w krótkie dystanse, jeszcze inni specjalizują się w długich. Koronną konkurencją jest bieg na 100 kilometrów.

To największe z festiwalowych wyzwań, biorąc pod uwagę pojedynczy bieg. Osoby, które pojawiają się na starcie są jednak zawsze pozytywnie nastawione i pewne swoich możliwości. Niemal wszyscy dobiegają z uśmiechem na ustach i świadomością, że zrobili coś niezwykłego. Na mecie są witani, jak prawdziwi herosi!

 

W ubiegłym roku najlepszy czas spośród wszystkich sportowców uzyskał Artur Jabłoński (9:38:36), drugi był Kamil Leśniak, a trzeci Dominik Grądziel. Wśród kobiet równych sobie nie miała natomiast Ewa Majer (11:26:28), plasując się przed Angeliką Szczepaniak i Aliną Wyleżałek.

Jeśli myślicie o starcie podczas 14. Festiwalu Biegowego na 100 km, ale jeszcze się nie zarejestrowaliście, to nie zwlekajcie! Od 20 do 26 lutego trwa specjalna promocja. Z kodem 14FB100LEGEND zapłacicie 25 proc. mniej! Naprawdę warto z niej skorzystać. Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Trasa Biegu 7 Dolin na 100 km, prowadzi m.in. przez Eliaszówkę, Wielki Rogacz, Rytro, Makowicę, Halę Łabowską, Jaworzynę Krynicką i Szczawnik. Start, jak i meta znajdują się oczywiście w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej-Zdrój.

Bieg, podobnie jak w latach poprzednich, odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Początek tradycyjnie o godzinie 2:30. Częściowo trwa zatem po zmroku, a częściowo za dnia. 

Jeśli więc kochacie biegi górskie, zwłaszcza te na długich dystansach, nie macie na co czekać. 100 kilometrów to królewski dystans. Zarejestrujcie się już dziś. Duma po dobiegnięciu do mety jest ogromna. Warto to przeżyć!

(MatiP, fot.: IDEA Photography)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce