Yared Shegumo zrobi z nami Życiową Dziesiątkę. A co z Tobą?

 

Yared Shegumo zrobi z nami Życiową Dziesiątkę. A co z Tobą?


Opublikowane w pt., 05/09/2014 - 11:48

Yared Shegumo to maratończyk, który pokazał niesamowitą formę i wolę walki podczas pamiętnego maratonu na Mistrzostwach Europy w Zurychu. Od początku utrzymywał się w czołówce biegaczy, a w końcówce po pięknym finiszu, skutecznie zawalczył o srebro.

Niemal rok wcześniej, zawodnik, którego życiorys mógłby stanowić scenariusz nie jednego filmu, wygrał Maraton Warszawski. Powiedział wtedy:

„Nie spodziewałem się, że wygram. Na pięć może sześć kilometrów przed metą zauważyłem, że czołówka zaczyna zwalniać i włączyłem się do walki. Było ciężko, ale jestem zadowolony ze zwycięstwa i z czasu, jaki osiągnąłem. To była moja życiówka”

Teraz będzie szansa spotkać Yareda Shegumo na PZU Festiwalu Biegowym i to kilka razy. Już w dzisiaj o 16:45 w rejonie sceny festiwalowej można skorzystać z wiedzy i doświadczenia  pochodzącego z Etiopii, polskiego supermaratończyka. Yared poprowadzi bowiem  15-minutową rozgrzewkę.

W sobotę o 12:00 Yared wystartuje również w biegu na 10km. Jesteśmy ciekawi, jak sobie poradzi na krótszym dystansie. Jeśli wy też jesteście tego ciekawi, to najlepiej przekonać się o tym osobiście biorąc udział w biegu. Zapisy nadal trwają. Zapraszamy.

IB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce