Z końcem czerwca minął czas najniższych cen 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju

 

Z końcem czerwca minął czas najniższych cen 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju


Opublikowane w ndz., 27/06/2021 - 12:47

Start biegu na 100 km

Dziękujemy za zaufanie. Niemal 2,5 tys. osób osób zapisało się już na 12. Festiwal Biegowy, który od tego roku organizujemy w przeuroczym miejscu - położonym wśród gór, u stóp Kicarza, na przyjaznych biegaczom i rowerzystom terenach Nakła w Piwnicznej-Zdroju, gdzie stanie ogromne, tętniące życiem Miasteczko Biegowe.

Miasteczko Biegowe będzie areną nie tylko sportowych zmagań, ale i miejscem mnóstwa towarzyszących im wydarzeń. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie widziano - 4 tysiące metrów kwadratowych pod dachem na imprezie biegowej! Stąd startować będzie większość biegów, tu również będzie ich meta. Sprawdź szczegóły - gdzie start, gdzie meta!

Jeśli chcieliście mieć to wszystko za najniższą cenę, trzeba się było spieszyć. Z najniższych stawek na 12. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju można było skorzystać tylko do końca czerwca. Ale nadal zgłaszając się do startu w wybranych biegach tu możecie Państwo opłacać wpisowe. Przypominamy, u Ambasadorów Festiwalu Biegowego nadal otrzymacie 20-procentową zniżkę!

W cenie każdego biegu - profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu, bardzo obfite (gwarantujemy!) punkty żywieniowe na trasie, medale na mecie i niezapomniany finisz. A dla najlepszych obu płci - bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Takich cen od lipca już nie znajdziecie, bo najniższe wpisowe obowiązuje tylko do 30 czerwca. Potem będzie już drożej. Dlaczego warto skorzystać z oferty najniższych cen?

Najniższe opłaty startowe tylko do końca czerwca

Festiwal Biegowy jest organizowany od 12 lat. To jedna z największych i najwszechstronniejszych imprez biegowych w Polsce. Program wydarzenia obejmuje ponad 20 biegów i marszów, na dystansach od 300m do 100 km. Trasy są sprawdzane i certyfikowane przez ITRA. Niektóre z nich to już legendy. 

Najbardziej znane konkurencje Festiwalu to Bieg 7 Dolin na trzech dystansach – 36, 61 i 100 km, Koral Maraton, Sądecka Dycha, półmaraton, górski bieg na 23 kilometry, rozgrywane nocą biegi rodzinne, czy biegowa etapówka dla twardzieli - Iron Run. Niezapomniane starty to Bieg Przebierańców, czy Bieg w krawacie, podczas których również zdobyć można pamiątkowy medal i cenne nagrody. Cały czas możecie zyskać zniżkę, zapisując się na 12. Festiwal Biegowy za pośrednictwem jednego z Ambasadorów Festiwalu Biegowego!

12. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju to również warsztaty i seminaria dla biegaczy, spotkania z mistrzami sportu, hala EXPO dla wystawców, Strefa Dzieci czy koncerty na estradzie. Ten weekend od 10 do 12 września znów zapowiada się wyjątkowo! (t.kowalski@festiwalbiegowy.pl) Fot. Tomasz Szwajkowski/UltraLovers

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce