Z miłości do biegania... Przywracamy ceny z I progu! Specjalna walentynkowa promocja

 

Z miłości do biegania... Przywracamy ceny z I progu! Specjalna walentynkowa promocja


Opublikowane w wt., 14/02/2023 - 10:00

 

Walentynki są wyjątkowym świętem. To właśnie tego dnia zakochani obdarowują się prezentami, często sprawiając swojej drugiej połówce niespodzianki. Wiele osób nie może się już doczekać 14 lutego!

Nie zabraknie zapewne miłośników biegania, którzy będą wtedy szlifować swoją formę. Walentynki na sportowo są na pewno bardzo kuszącą propozycją. Ten dzień może być jednak jeszcze bardziej udany!

 

Wszystko dzięki naszej specjalnej walentynkowej promocji. Z miłości do biegania... Przywracamy ceny z I progu! Przypomnijmy, że wcześniej obowiązywał do 31 grudnia. Rejestrując się na każdy z biegów zapłacicie dzięki temu mniej! Dla porównania, opłata za Bieg 7 Dolin na 100 km wyniesie 220 zł (zamiast 250 zł), na 61 km - 200 zł (zamiast 220 zł), na 15 km - 30 zł (zamiast 45 zł), a na Milę – 20 zł (zamiast 30 zł). Aż żal nie skorzystać z takiej okazji!

Nasza oferta obowiązuję od 14 do 17 lutego. To właśnie w tych dniach musicie się zarejestrować, aby móc cieszyć się niższą ceną! Następnie należy pamiętać, aby w ciągu 7 dni opłacić swój start. Nieopłacone zgłoszenia są usuwane z systemu, a możliwość startu w niższej cenie przepada.

Zawodnicy, którzy biorą udział w Festiwalu Biegowym zawsze startują z uśmiechem na ustach. Jeśli braliście już w nim udział, wiecie jak świetna jest to impreza. Jeśli nie, to koniecznie musi wystartować w tym roku. Warto przeżyć te emocje na własnej skórze.

To mogą być niezwykle udane walentynki. Takie okazje nie zdarzają się codziennie. Nie ma się co zastanawiać. Zarejestrować możecie się TUTAJ. Zakochanych w bieganiu jest wiele osób. Z miłości do biegania, nie może Was zabraknąć na Festiwalu Biegowym. Po prostu, widzimy się we wrześniu w Piwnicznej! (Fot.: Tomasz Szwajkowski)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce