Zakończył się Bieg Kobiet. To najpiękniejsza konkurencja Festiwalu Biegowego

 

Zakończył się Bieg Kobiet. To najpiękniejsza konkurencja Festiwalu Biegowego


Opublikowane w sob., 11/09/2021 - 12:25

Podczas Biegu Kobiet mniej jest zażartej rywalizacji, zdecydowanie więcej radości, uśmiechów i kolorów. Bieg Kobiet to od zawsze najpiękniejsza konkurencja Festiwalu Biegowego.

Sobota jest drugim dniem zmagań sportowych w Piwnicznej-Zdroju. Dzisiaj zawodnicy zmierzą się ze sobą na kilkunastu dystansach. Za nami jest już jedna z najbardziej atrakcyjnych konkurencji - Bieg Kobiet, który skierowany był do pań w każdym wieku.

Na starcie mogliśmy zobaczyć zarówno młodsze, jak i nieco starsze uczestniczki, które przyjechały z całej Polski i chciały zmierzyć się ze sobą oraz promować zdrowy i aktywny tryb życia. Panie miały do pokonania dystans o długości 600 metrów. Wszystkie bardzo szybko pokonały trasę.

Jako pierwsza na metę dotarła Katarzyna Kmieć z miejscowości Perła – ambasador Festiwalu Biegowego. Drugie miejsce zajęła Sara Drwal, a trzecie Julia Budka.

W ubiegłym roku w Biegu Kobiet zwyciężyła Monika Węgrzyn z Komorowa, która przebiegła trasę w ciągu 2 minut. Drugie miejsce - podobnie jak i w tym roku - zajęła Sara Drwal, której pokonanie całego dystansu zajęło 2 minuty i 4 sekundy. Na trzecim miejscu znalazła się Katarzyna Brzózka, która osiągnęła wynik: 2 minuty 17 sekund. RG Fot. Tomasz Szwajkowski, RG

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce