„Zapisany, ale nieopłacony”. Tak dokończysz rejestrację na 10. TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju

 

„Zapisany, ale nieopłacony”. Tak dokończysz rejestrację na 10. TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju


Opublikowane w czw., 03/05/2018 - 12:11

Lista zgłoszeń do 10. TAURON Festiwalu Biegowego Biegowego przekroczyła już 5200 osób. Nie wszyscy jednak dopełnili formalności i opłacili start w Krynicy, do czego zachęcamy –  do 31 maja obowiązują niższe stawki wpisowego na krynickie biegi (drugi z trzech progów opłat startowych). Tutaj dowiecie się, jak w szybki i łatwy sposób dokończyć rejestrację i wpisać się na listę startową Festiwalu.

1.

Odszukaj w swojej skrzynce pocztowej e-mail z potwierdzeniem rejestracji na 10. TAURON Festiwal Biegowy, który wysłaliśmy do Ciebie tuż po dokonaniu zgłoszenia. Znajdziesz w nim wszystkie informacje dotyczące zapisu, w tym link do systemu DOT PAY, z którym w szybki i bez kosztowy sposób opłacisz wybrany pakiet startowy. Twoja wpłata zostanie AUTOMATYCZNIE odnotowana w systemie rejestracji i już kilka sekund po dokonaniu płatności znajdziesz się na liście startowej imprezy.

2.

Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim zgłoszeniu – zmienić biegi czy zawartość pakietu startowego – odszukaj w tej samej korespondencji hasło do PROFILU UCZESTNIKA.

Logując się do serwisu przy pomocy hasła oraz adresu e-mail wskazanego na formularzu rejestracji, uzyskasz ponownie dostęp do swojego formularza zgłoszeniowego. Wprowadź i zapisz zmiany. Po dokonaniu zmian kwota wpisowego zostanie przeliczona na nowo. Klikając przycisk DOT PAY zostaniesz przeniesiony do systemu transakcyjnego, z którym wykonasz szybki i bez kosztowy przekaz. Jak wyżej - twoja wpłata zostanie AUTOMATYCZNIE odnotowana w systemie rejestracji i już kilka sekund po dokonaniu płatności znajdziesz się na liście startowej imprezy.

Zamiast przekazu DOT PAY możesz oczywiście wykonać standardowy przelew bankowy, na konto:

Fundacja "Festiwal Biegów" 
Niskowa 161
33-395 Chełmiec
PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578

UWAGA! - Pamiętaj, żeby w tytule przelewu wskazać precyzyjnie osobę / osoby które ma objąć wpłata. 

3.

Jeśli zgubiłeś e-mail potwierdzający rejestrację (sprawdź dokładnie wszystkie skrzynki, w tym spam) to zaloguj się do PROFILU UCZESTNIKA podając adres e-mail, który wskazałeś w zgłoszeniu (lub podejrzewasz że wskazałeś właśnie ten). Nowe hasło do serwisu uzyskasz poprzez opcję „Odzyskaj hasło”. 

Jeśli system nie rozpozna twojego adresu e-mail, skontaktuj się z nami: e-mail: g.rogowski@festiwalbiegow.pl, tel 668 402 748 lub poprzez profil facebook.

Po zalogowaniu do PROFILU UCZESTNIKA odszukaj na liście swoje zgłoszenie (zakładka „Moja lista startowa”). Możesz od razu przejść do płatności poprzez opcję „Opłać” lub dokonać zmian w zgłoszeniu. Po zapisaniu zmian możesz wykonać przelew środków.

Jeśli na na liście nie ma twojego zgłoszenia, dodaj je poprzez zakładkę „Dodaj osobę”. Po zapisaniu zgłoszenia możesz od razu przejść do płatności poprzez system DOT PAY.

4.

Jeśli rejestrowałeś się na 10. TAURON Festiwal Biegowy na stoisku promocyjnym, które Fundacja „Festiwal Biegów” rozstawia na biegach w całej Polsce, lub poprzez Ambasadora Festiwalu Biegów, opłatę startową możesz wnieść przelewem, na konto:

Fundacja "Festiwal Biegów" 
Niskowa 161
33-395 Chełmiec
PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578

UWAGA! - Pamiętaj, żeby w tytule przelewu wskazać precyzyjnie osobę / osoby które ma objąć wpłata.

W przypadku chęci zmiany zakresu zgłoszenia, prosimy o kontakt: e-mail: g.rogowski@festiwalbiegow.pl, tel 668 402 748 ub poprzez profil facebook

5.

Jeśli opłaciłeś już start na 10. TAURON Festiwalu Biegowym, ale chcesz zaktualizować swoje zgłoszenie, skontaktuj się z nami – e-mail: g.rogowski@festiwalbiegow.pl, tel  668 402 748 lub poprzez profil facebook. Dokonamy odpowiednich zmian na twoim profilu i poinformujemy o kwocie do zapłaty. Pamiętaj, że zmieniając konkurencje zawsze zastosowanie mają stawki z aktualnego, obecnie drugiego progu opłat startowych. 

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją skorzystania z najniższych stawek opłat startowych (nie wystarczy sama rejestracja) i otrzymania pakietu startowego 10. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. 

POTRZEBUJESZ POMOCY / INFORMACJI? Skontaktuj się z nami poprzez profil facebook

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce