Zaproszenie na weekend w Krynicy otrzymuje...

 

Zaproszenie na weekend w Krynicy otrzymuje...


Opublikowane w pt., 17/08/2012 - 00:00


Zaproszenie na weekend w Krynicy otrzymuje...
Voucher pobytowy w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój trafia w ręcę Michała Olejko z Krakowa! W poprzednim losowaniu zwyciężyła Dorota Błaszkiewicz-Przedpełska z Warszawy.
Tym samym kończymy pierwszy tydzień Sierpniowej Promocji Festiwalu Biegowego. Przypominamy, iż od 6 do 31 sierpnia, codziennie wśród  wszystkich osób zarejestrowanych na Festiwal Biegowy losujemy atrakcyjne nagrody. 
Wystarczy się zarejestrować - nagrody czekają!

Kolejne losowanie już w poniedziałek!

 Lista wszystkich zwycięzców znajduje się tu>>>>

Wyniki losowania podajemy codziennie o godz. 15:00 na naszej stronie. 

Przez cały tydzień, wśród zarejestrowanych uczestników Festiwalu, losujemy niezwykle atrakcyjne nagrody.

W poniedziałki ? zestawy kosmetyków marki Farmona FRESH & BEAUTY "Zielona Herbata i Limonka - olejek i sól do kąpieli, masło i peeling do ciała".

We wtorki ? książki wydawnictwa Buk Rower: ?Bieganie bez wysiłku?, ?Dieta dla aktywnych?, ?Jak zacząć biegać?, ?Mój pierwszy maraton?.

W środy ? zaprojektowane specjalnie dla sportowców, ergonomiczne zestawy słuchawkowe Jabra ACTIVE, które charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, odpornością na wodę i pot, specjalnymi wkładkami do uszu tłumiącymi hałas oraz układem sterowania zespolonym w mikrofonie.

W czwartki ? zegarki Timex Ironman z ekranem dotykowym i możliwością pomiaru tętna, a także 100-godzinnym chronografem, 24-godzinnym timerem oraz podświetleniem twarzy Indiglo z funkcją Night-Mode pozwalającym na korzystanie z zegarka w czasie ograniczonej widoczności podczas wieczornych treningów (tarcza podświetla się sama po przekręceniu nadgarstka).

W piątki ? vouchery pobytowe w Krynicy-Zdrój.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce