Zarejestruj się na Festiwal Biegowy właśnie teraz! Promocyjne ceny - niesamowite

 

Zarejestruj się na Festiwal Biegowy właśnie teraz! Promocyjne ceny - niesamowite


Opublikowane w sob., 12/08/2023 - 17:10

Zarejestruj się na Festiwal Biegowy właśnie teraz! Promocyjne ceny są niesamowite
Takie przeceny nie zdarzają się często. Na każdy dystans Festiwalu Biegowego możecie się zarejestrować z 20-procentową zniżką. Jesteś miłośnikiem tego sportu? Koniecznie musisz pojawić się we wrześniu w Piwnicznej!

Każdy dzień, każda godzina zbliża nas do wielkiego święta, jakim jest Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój. W tym roku będzie odbywał się już po raz 14. Wszystko potrwa od 8 do 10 września. Miasteczko Biegowe znowu będzie tętniło życiem.

To właśnie w miasteczku startują i kończą się wszystkie biegi. Zarówno te najkrótsze (np. mila czy bieg na 1 km), jak i najdłuższe (na 61 czy 100 km). Jest zawsze pełne biegaczy oraz kibiców. Dzieje się w nim bardzo dużo!

W namiotach, które rozkładane są specjalnie na festiwal znajdziemy biuro zawodów, punkt wydawania pakietów startowych, Strefę EXPO, strefę dla zawodników startujących w Iron Run, biuro prasowe czy miejsce, w którym odbywają się spotkania w ramach Salonu Przemysłu Turystycznego.

Festiwalowi Biegowemu towarzyszy również niezwykle barwny oraz kolorowy Festiwal Lachów i Górali. To prawdziwe święto folkloru, które rozpoczyna się od wielkiego i radosnego korowodu.

Sama oferta Festiwalu Biegowego jest tak szeroka, że każdy bez problemu znajdzie odpowiedni dla siebie dystans. Nie brakuje osób, które startują w kilku biegach.

Jeśli zatem nie jesteście jeszcze zarejestrowani, to właśnie macie niepowtarzalną okazję, by zrobić to na ostatniej prostej! Tylko do 16 sierpnia z kodem 14FBOSTATNIAPROSTA23 możecie się zapisać o 20 proc. taniej na wszystkie biegi. Aby to zrobić kliknijcie TUTAJ.

Żeby zobaczyć, że to naprawdę się opłaca wystarczy porównać przykładowe ceny:

  • Koral Maraton: cena standardowa - 125 zł (plus 10 zł opłaty rejestracyjnej), po żniżce - 100 zł (plus 10 zł za rejestrację)
  • Półmaraton: cena standardowa - 115 zł (plus 10 zł opłaty rejestracyjnej), po żniżce - 92 zł (plus 10 zł za rejestrację)
  • Bieg na 15 km: cena standardowa - 60 zł (plus 10 zł opłaty rejestracyjnej), po żniżce - 48 zł (plus 10 zł za rejestrację)
  • Sądecka Dycha: cena standardowa - 70 zł (plus 10 zł opłaty rejestracyjnej), po żniżce - 56 zł (plus 10 zł za rejestrację)
  • Bieg Nocny 7 km: cena standardowa - 60 zł (plus 10 zł opłaty rejestracyjnej), po żniżce - 48 zł (plus 10 zł za rejestrację)
  • Mila: cena standardowa - 40 zł (plus 10 zł opłaty rejestracyjnej), po żniżce - 32 zł (plus 10 zł za rejestrację)
  • Bieg na 1 km: cena standardowa - 15 zł (plus 10 zł opłaty rejestracyjnej), po żniżce - 12 zł (plus 10 zł za rejestrację)

Koniecznie zarejestrujcie się na Festiwal Biegowy właśnie teraz. Wspaniałe przeżycia gwarantowane! (M.Pogwizd, fot. Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce