Zawodnicy gotowi do startu na Festiwalu Biegowym - pierwsze biegi startują lada moment

 

Zawodnicy gotowi do startu na Festiwalu Biegowym - pierwsze biegi startują lada moment


Opublikowane w pt., 10/09/2021 - 18:24

12. Festiwal Biegowy już otwarty! Miasteczko Biegowe w Piwnicznej tętni życiem, a zawodnicy odbierają pakiety startowe. – Bardzo mi się tutaj podoba, jest super! – mówią.

To już końcowe odliczanie przed pierwszymi biegami, a Miasteczko Biegowe w Piwnicznej powoli się zapełnia. Wszyscy są uśmiechnięci i zgodnie podkreślają, że czują się w tym miejscu znakomicie.

Zawodników czeka dzisiaj kilka biegów - pierwszym będzie, odbywająca się o godzinie 18, Mila. Biuro zawodów tętni życiem, a zawodnicy odbierają swoje pakiety startowe. Zapytaliśmy ich o opinie przed startem. Wszyscy podkreślali atmosferę wielkiego święta.

- Miejsce jest nowe, więc pojawiają się niewiadome. Miasteczko Biegowe bardzo mi się jednak podoba. Jest tu bardzo dużo miejsca. Myślę że kiedy impreza rozpocznie się na dobre, to będzie robiła wrażenie – mówi jeden z uczestników biegu.

- Pogoda jest super, zapoznajemy się z nowym miejscem. Miasteczko Biegowe robi jednak duże wrażenie. Na Festiwalu startujemy już po raz piąty, weźmiemy udział w biegach na 36 km – dodaje kolejny.

Wkrótce oczekiwanie dobiegnie końca i poznamy pierwszych zwycięzców, zaś my będziemy na bieżąco informować o przebiegu rywalizacji. Tego nie można przegapić!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce