Zbigniew Brodło, Ambasador Festiwalu Biegowego zaprasza do sportowej rywalizacji na górskich szlakach

 

Zbigniew Brodło, Ambasador Festiwalu Biegowego zaprasza do sportowej rywalizacji na górskich szlakach


Opublikowane w ndz., 18/06/2023 - 11:26

Ambasador Festiwalu Biegowego Zbigniew Brodło jest strażakiem i amatorem biegania. Uważa, że to sportowe wydarzenie daje możliwość obcowania z naturą oraz rywalizacji w malowniczej scenerii, na wymagających, górskich szlakach.

Zbigniew Brodło z Tuchowa jest strażakiem, mężem, tatą i … amatorem biegania. Biega od 2015 roku, chociaż - jak mówi - wcześniej tego nie lubił, ale z czasem pokochał. Uważa, że bieganie to nie tylko dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną, ale także pokonywanie własnych słabości.  

 - Festiwal Biegowy to wspaniała przygoda, w której od nas zależy, jak ją przebiegniemy. To świetna, przyjazna rodzinom atmosfera miasteczka biegowego.- ocenia Festiwal Biegowy Zbigniew Brodło, nowy ambasador tego wydarzenia. 

- To także możliwość obcowania z naturą oraz biegowa rywalizacja w malowniczej scenerii, na wymagających, górskich szlakach. 

- "Bieganie to klucz, który otwiera  drogę do lepszego życia", dlatego nie używam wytrychów, tylko wytrwale szlifuję ząbek po ząbku, aby idealnie wpasował się do mojego biegowego zamka. - puentuje Zbigniew Brodło. 

Rekordy życiowe naszego Ambasadora to: 10k 44:27, 21k 1:41:42, 42k 3:55:10 23k Górskie Piwniczna 2:38:06. (MK). fot. archiwum Z. Brodło.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce