Zjedz i spal w Krynicy! [PROMOCJA]

 

Zjedz i spal w Krynicy! [PROMOCJA]


Opublikowane w śr., 14/01/2015 - 14:57

Zarejestruj się na 6. PZU Festiwal Biegowy a otrzymasz bon do jednej z krynickich restauracji.

Każdy wysiłek, nawet ten najprzyjemniejszy bieganie, wymaga dostarczenia do organizmu niezbędnej energii. Zarówno przed startem, by doładować akumulatory, jak i po biegu by uzupełnić kalorie stracone na trasie. Dlatego biuro Festiwal Biegowy ma dla swoich nowych uczestników ciekawą propozycję.

W promocji pn. Zjedz i spal! przygotowaliśmy dla Was bony na posiłek wzmacniający lub regenerujący – tu zostawiamy dowolność. Każdy biegacz będzie mógł skomponować swój posiłek samodzielnie. Zapraszamy bowiem uczestników Festiwalu do jednej z wielu znakomitych krynickich restauracji. Wartość bonu to 50 złotych dzięki niemu będzie można wybrać z menu te potrawy, na które przyjdzie ochota.


Na biegaczy z bonami będą czekali szefowie kuchni takich restauracji jak m.in.:

  • Domek w Dolinie
  • Karczma Łemkowska
  • Restauracja Paradise
  • Koncertowa
  • Restauracja Dwóch Świętych w Pensjonacie Małopolanka
  • Węgierska Korona
  • Restauracja CristalPatio

Aby otrzymać bon wystarczy zarejestrować się na 6. PZU Festiwal Biegowy, który odbędzie się w dniach od 11 do 13 września 2015 w Krynicy-Zdrój i opłacić start w jednym z tych biegów: IRON RUN, Bieg 7 Dolin – 100 km, Ultramaraton na dystansie 64 km, Bieg górski na dystansie 34 km, Koral Maraton, Półmaraton, Życiowa Dziesiątka.

Można wybrać też dwa i/lub więcej biegów festiwalowych pod warunkiem, że łączna opłata startowa będzie wynosić co najmniej 70 złotych.

UWAGA

Nasza promocja obejmuje tych uczestników 6. PZU Festiwalu Biegowego, którzy zapisali się na start w Krynicy w terminie od 1 stycznia do 15 lutego. Ta druga data to jednocześnie ostatni dzień naszej promocji. Liczba bonów w promocji jest ograniczona do 300, dlatego warto pospieszyć się z rejestracją. Po dokonaniu opłat trzeba jeszcze zgłosić chęć skorzystania z promocji wypełniając ten formularz (kliknij w grafikę):

W naszej promocji nie ma losowań – o przyznaniu bonów decyduje kolejność zgłoszeń. Co tydzień, począwszy od 22 stycznia, będziemy ogłaszali listę osób, które otrzymają bony.

Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie: POBIERZ

Opisy restauracji biorących udział w promocji znajdziesz na stronie: Polecane Restauracje 2015

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce