Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegów! Rusza nabór

 

Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegów! Rusza nabór


Opublikowane w śr., 15/10/2014 - 12:31

Wraz z rosnącą frekwencją Festiwalu Biegów  7000 osób w 2014 roku zwiększa się liczba osób pragnących reprezentować barwy naszej imprezy na co dzień i włączać się w nasze działania probiegowe i prosportowe. Umożliwia to program ambasadorski Festiwalu – właśnie rusza nabór do jego kolejnej edycji.

Kim jest Ambasador Festiwalu Biegów i jakie kryteria trzeba spełnić, by nim zostać?

– Ambasadorzy Festiwalu to osoby zakochane w bieganiu. Uczestniczące w imprezach biegowych w Polsce i za granicą, pracujące zawodowo i hobbystycznie z młodzieżą, seniorami, członkowie grup czy klubów biegowych, potrafiące swoim zaangażowaniem zarażać innych. I otwarte na nowe wyzwania, takie jak współpraca z nami – wskazuje Aleksandra Gryciuk z biura organizacyjnego krynickiej imprezy. Podkreśla, że Ambasadorem może zostać każdy, bez względu na wiek, profesję, przynależność klubową czy osiągnięcia sportowe. – Liczy się pasja.

Czym konkretnie zajmuje się Ambasador?

– Osoby, z którymi współpracujemy, są wizytówką Festiwalu. Prowadzą promocyjne zapisy na imprezę, obsługują stoiska festiwalowe w całym kraju, rozdają nasze ulotki i gadżety. Ale też prowadzą treningi dla młodzieży, odwiedzają szkoły. Włączają się także np. w działania naszego portalu internetowego www.FestiwalBiegow.pl oraz otrzymują możliwość bezpłatnych startów w biegach ligowych (dowiedz się więcej o Lidze Festiwalu Biegowego) – wylicza p. Aleksandra.

Co Ambasador otrzymuje w zamian?

– Ambasador uczestniczy bezpłatnie w dowolnej liczbie biegów podczas Festiwalu (z wyłączeniem Biegu 7 Dolin i cyklu Iron Run – red.) i ma zagwarantowany nocleg w bardzo promocyjnej cenie na czas imprezy w Krynicy. Bierze też udział w losowaniu nagród oraz otrzymuje pakiet gadżetów festiwalowych. Mamy również bardzo ciekawą propozycję dla przyjaciół Ambasadorów – wyjaśnia Aleksandra Gryciuk.

Obecnie program skupia około 130 osób z całej Polski, Słowacji, a nawet Serbii (poznaj Ambasadorów Festiwalu). Spotkać można ich na imprezach na całym świecie, tak w stawce biegaczy jak i w gronie organizatorów czy wolontariuszy. Można rozpoznać ich po błękitnej, białej, różowej lub seledynowej koszulce z festiwalowym logotypem oraz ambasadorskim hasłem.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza (WYŚLIJ ZGŁOSZENIE) w terminie do 8 listopada 2014. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Dołącz do nas!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce