Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegów! Ruszył nabór na sezon 2019/20 [FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY]


Opublikowane w śr., 16/10/2019 - 14:03

Podróżujesz, nawiązujesz nowe przyjaźnie, zarażasz biegową pasją i nowymi wyzwaniami, dysponujesz zniżkami, korzystasz z bezpłatnych pakietów, współtworzysz jedną z najwiekszych imprez biegowych w Polsce... To część korzyści i motywacji, które wskazują Ambasadorzy Festiwalu Biegów – wyjątkowa grupa współpracująca przez cały rok z Fundacją „Festiwal Biegów”. Rozpoczynamy nabór do programu ambasadorskiego na sezon 2019/20. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada.

Nie tylko Krynica

„Festiwal Biegów” to projekt wielowątkowy i bardzo dynamiczny, obejmujące nie tylko doroczny TAURON Festiwal Biegowy – imprezę biegową dla amatorów i zaawansowanych biegaczy, całych rodzin, z blisko 30 konkurencjami, strefami aktywności, koncertami i spotkaniami z gwiazdami sportu w programie. „Festiwal Biegów” to także całoroczne cykle biegowe (Liga Festiwalu Biegów, Grand Prix Małopolski), ogólnopolski portal dla biegaczy (www.festiwalbiegow.pl), ogólnopolski program rabatowy pn. Karta Biegacza, trasy biegowe i biegowo-rowerowe, akcje edukacyjno promocyjne realizowane w szkołach… Wszystkie te aktywności Fundacja "Festiwal Biegów" - inicjator projektu, realizuje we współpracy z zaprzyjaźnionymi organizacjami i biegaczami - Ambasadorami Festiwalu Biegów.

– Fajnie być częścią tak świetnego przedsięwzięcia i czuć, że do tego wszystkiego dokłada się cegiełkę – mówi Dariusz Cupiał, Ambasador Festiwalu Biegów.

Kim jest Ambasador Festiwalu Biegów?

Ambasadorzy Festiwalu Biegów to biegacze –uliczni i górscy, którzy aktywnie realizują swoją biegową pasję: uczestniczą w imprezach biegowych w Polsce i za granicą, są członkami grup czy klubów biegowych, prowadzą blogi i piszą o bieganiu, a przede wszystkim takie, które potrafią swoim zaangażowaniem zarażać innych, otwarte na nowe doświadczenia i nie bojące się wyzwań - takich jak współpraca z nami.

– To biegowa przyjemność! Jestem ambasadorką od wielu lat, każdy rok jest inny, raz zapisuję na biegi, innym razem przygotowuje teksty, za każdym razem cieszę się, że należę do biegowej rodziny! – podkreśla Dota Szymborska.

Czym konkretnie zajmuje się Ambasador?

Ambasadorzy są integralną częścią Fundacji „Festiwal Biegów” i współtworzą jeden z największych projektów biegowych w Polsce, co w praktyce przybiera poniższą formę.

  • Ambasadorzy prowadzą zapisy na TAURON Festiwal Biegowy (z dedykowanym rabatem);
  • organizują stoiska informacyjno-promocyjne w swoich miejscowościach i całym kraju;
  • kolportują materiały informacyjne dotyczące biegów w Krynicy i projektów realizowanych przez Fundację „Festiwal Biegów”;
  • prowadzą też treningi dla młodzieży, odwiedzają szkoły;
  • współtworzą - wraz z redakcją - treść portalu www.FestiwalBiegow.pl: przygotowują zapowiedzi i relacje i galerie zdjęć z imprez biegowych, w których uczestniczą.

– Ambasador brzmi dumnie! Swoją osobą kreujesz wizerunek największej imprezy biegowej w Polsce! – zauważa Patryk Zabawa.

Co Ambasador otrzymuje w zamian?

Każdy Ambasador otrzymuje specjalny pakiet ambasadorski (w tym koszulka techniczna Ambasadora Festiwalu Biegów), a za swoją aktywność w ciągu całego roku zdobywa punkty i otrzymuje nagrody. Aktywni ambasadorzy:

  • prowadzą własne blogi startowe w portalu www.FestiwalBiegow.pl i promują własne przedsięwzięcia na łamach tego serwisu;
  • są zwolnieni z opłat startowych TAURON Festiwalu Biegowego;
  • otrzymują bezpłatne pakiety startowe na imprezy współpracujące z Fundacją „Festiwal Biegów” organizowane przez cały rok w całej Polsce;
  • otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe od Fundacji „Festiwal Biegów”

Podsumowaniem całorocznej współpracy jest zawsze uroczysty Bankiet Ambasadorów, który odbywa się zwykle ostatniego dnia TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.

Poznaj naszych Ambasadorów...

Obecnie program skupia około 180 osób z całej Polski i zagranicy. Spotkać można ich na imprezach na całym świecie, tak w stawce biegaczy jak i w gronie organizatorów czy wolontariuszy. Rozpoznacie ich po dedykowanej koszulce czy bluzie z ambasadorskim logotypem i hasłem. – Zawsze miło jest spotkać gdzieś w Polsce na trasie innych ambasadorów – zauważa Ambasadorka Magdalena Wilk.

Sylwetki Ambasadorów „Festiwalu Biegów” prezentujemy TUTAJ.

… i przyłącz się do nas!

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Fundacja „Festiwal Biegów” w ramach programu Ambasadorskiego prosimy o przesłanie wypełnionego formularza online (kliknij w grafikę) w terminie do 15 listopada 2019 r. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Marek Podraza: – Ja co prawda zbyt długiego stażu ambasadorskiego nie mam i dopiero raczkuję w tym wspaniałym gronie, ale... warto być ambasadorem! Trzeba się zgłosić, zacząć działać, a odpowiedź na pytanie „po co” sama szybko się pojawi. Ambasadorzy to grupa wspaniałych ludzi, która kocha bieganie i nie tylko… Rabaty, różne darmowe biegi, bankiet ambasadorski… Zapraszamy do naszego grona!

Rafał Ławski: – Ambasadorzy Festiwalu Biegów to część niezwykłej społeczności biegowej, to głos miejsca spełnienia wielu sportowych marzeń i celów podczas jednej imprezy biegowej. To wsparcie i pomoc dla innych poszukujących nowych wyzwań biegowych podczas festiwalu biegów w profesjonalnej oprawie oraz niezwykłej górskiej scenerii. To wrzesień i Krynica. Ale bycie Ambasadorem daje poczucie spełnienia zarówno tego sportowego jak i w aspekcie społecznym. Dzielenie się pasją, zarażanie sportową energią oraz entuzjazmem innych biegaczy...

Spróbujcie! Zachęcamy!

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce