Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegowego! Dołącz do wspaniałej drużyny, nabór trwa

 

Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegowego! Dołącz do wspaniałej drużyny, nabór trwa


Opublikowane w sob., 11/02/2023 - 09:25

 

Biegać każdy może. Osoby, które już rozpoczęły swoją przygodę wiedzą, że nie ma w tym stwierdzeniu ani grama przesady. Przekrój wiekowy zawodników jest ogromny, co najlepiej oddaje specyfikę tej niesamowitej dyscypliny.

Największą imprezą, na której spotykają się cyklicznie jest oczywiście Festiwal Biegowy. W tym roku odbędzie się już po raz 14. Ponownie wszystko będzie się działo w Piwnicznej-Zdrój. Jak zawsze, będą to niezapomniane chwile.

W naszych przedsięwzięciach niezwykle ważną rolę odgrywają Ambasadorzy Festiwalu Biegowego. To dzięki ich wsparciu fundacja Festiwal Biegów realizazuje wiele projektów: PLogging Team Biegamy dla Czystej Polski, Klaster Aktywnej Turystyki, wolontariat sportowy, organizację punktów serwisowych na partnerskich imprezach biegowych, projekt VisegRUN: Connecting V4 Nations through Sport czy wpisy na portal festiwalbiegowy.pl

 

Ambasadorem może zostać każdy biegowy zajawkowicz! To rola, w której znakomicie się odnajdziecie. Najlepiej świadczą o tym wypowiedzi osób, które już znajdują się w tym zaszczytnym gronie.

- Czy warto być Ambasadorem? Oczywiście, że tak, to super sprawa. Poznajemy fajnych ludzi , zwiedzamy różne miejsca. To nobilitacja – mówi Andrzej Sala. - Dołączenie do festiwalu jako Ambasador, pozwoliło mi poznać mnóstwo wspaniałych, pozytywnych i ciepłych osób. To ludzie z pasją, nie tylko do biegania, którzy zarażają swoim dobrym nastawieniem do życia – uważa Maciej Jankiewicz.

- Oczywiście, że warto być Ambasadorem. Po pierwsze się opłaca i to dosłownie. Po drugie, fajnie się spotykać w ambasadorskim gronie pozytywnie zakręconych biegaczy. Po trzecie, fajnie reklamować to co się lubi czyli bieganie – wyjaśnia Robert Łopuch. - Zostałam Ambasadorką Festiwalu Biegowego w zeszłym roku i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu mogę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tego wydarzania poprzez udział w różnych projektach – dodaje Roksana Orzyszek.

Jakie zatem będziecie mieć zadania, jako Ambasadorzy Festiwalu Biegowego?

  • Współtworzenie tekstów na portal www.FestiwalBiegow.pl, Przygotowywanie zapowiedzi, relacji i galerii zdjęć z imprez biegowych, w których uczestniczą;
  • Prowadzenie zapisów na Festiwal Biegowy (z dedykowanym rabatem);
  • Organizacja stoisk informacyjno-promocyjnych w swoich miejscowościach i całym kraju;
  • Kolportorowanie materiałów informacyjnych dotyczących biegów w Piwnicznej i projektów realizowanych przez Fundację Festiwal Biegów;
  • Promocja Festiwalu Biegowego w social mediach.
  • Wsparcie organizacyjne wydarzenia (od etapu koncepcji po realizacje)

A korzyści nie brakuje. Przede wszystkim będziecie aktywną częścią największego wydarzenia biegowego w Polsce. Ponadto, każdy otrzymuje specjalny pakiet ambasadorski. Za swoją aktywność zdobywa punkty i dostaje nagrody. Nasi Ambasadorzy: 

  • Tworzą niesamowitą grupę osób o wspólnych zainteresowaniach. Są „biegową rodzina”
  • Prowadzą własne blogi startowe w portalu www.FestiwalBiegow.pl i promują własne przedsięwzięcia na łamach tego serwisu
  • Otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe od Fundacji Festiwal Biegów w ramach różnych wyzwań.

Dłużej nie ma się co zastanawiać! Jeśli kochacie biegi, to jesteście wręcz stworzeni do roli Ambasadorów Festiwalu Biegowego. Nabór startuje 11 lutego i potrwa do końca lutego. Nie zastanawiajcie się! Dołączcie do naszej wspaniałej drużyny. Na pewno nie pożałujecie!

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce