Zostań Mistrzem Polski! Festiwal Biegowy dla miłośników nordic walking

 

Zostań Mistrzem Polski! Festiwal Biegowy dla miłośników nordic walking


Opublikowane w wt., 30/05/2023 - 23:40

Odkryj magię Beskidu! Biegaj, podziwiaj niesamowite widoki na każdym kroku! Na Festiwalu Biegowym doskonale bawią się również miłośnicy nordic walking. Drugiego dnia imprezy mają możliwość wystartowania w Górskich Mistrzostwach Polski. Zabawa w połączeniu z rywalizacją jest zawsze świetna!

Nordic walking to dyscyplina, którą uprawia coraz więcej sportowców. Możemy się o tym przekonywać na każdym kroku. Jak przekonuje Andrzej Sala, Ambasador Festiwalu Biegowego, to sport dla wszystkich. 

- Ta forma rekreacji rozrosła się do ogromnych rozmiarów. Powstają kluby, zrzeszenia, stowarzyszenia, nieformalne grupy. Sam prowadzę kilka grup nordic walking. Często się umawiamy i idziemy w teren, przechodząc zazwyczaj około 10 km. Inni działają podobnie - przekonuje.

- Bez tego nie ma życia! Zarówno bieganie, jak i nordic walking wciągają jak narkotyk. Nie da się zrezygnować z czegoś, co daje tyle satysfakcji i zadowolenia. Oczywiście, najważniejszy jest aspekt zdrowotny - dodaje Andrzej Sala.

Nie zastanawiajcie się zatem ani chwili i przyjeżdżajcie we wrześniu na Festiwal Biegowy do Piwnicznej! Zarejestrować możecie się TUTAJ. Nordic walking czeka. Trzy dni biegowej przygody w Beskidach - Festiwal Biegowy zaprasza! (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce