Zrób prezent na święta! Zapisz się na Festiwal Biegowy w niższej cenie

 

Zrób prezent na święta! Zapisz się na Festiwal Biegowy w niższej cenie


Opublikowane w śr., 21/12/2022 - 11:45

Festiwal Biegowy jest co roku wielkim świętem. Tysiące biegaczy z całej Polski przyjeżdża na trzy dni do Piwnicznej, by rywalizować na trasach Sądecczyzny. Zabawa, emocje, wspólna radość… Każdy startuje tutaj z uśmiechem na ustach. Dopisuje również frekwencja. Podczas ostatniej edycji na mecie zameldowało się ponad 3,5 tysiąca osób!

Dodatkowego klimatu nadaje również Miasteczko Biegowe. Na piwniczańskim Nakle mieści się wówczas cały świat biegów. Nie brakuje również kultury regionalnej. Festiwalowi Biegowemu towarzyszy bowiem Festiwal Lachów i Górali. Oprócz tego możemy spróbować smakołyków i kuchni regionalnej przygotowanej przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz posłuchać bardzo ciekawych paneli w ramach Salonu Przemysłu Turystycznego.

Każdy może być częścią Festiwalu! Mile widziani są tutaj zarówno ci, którzy przygodę z biegami dopiero zaczynają, jak i bardziej doświadczeni zawodnicy. Dystansów jest tak dużo, że wszyscy znajdą coś dla siebie.

Jeszcze przed świętami możesz zrobić niespodziankę sobie lub komuś bliskiemu. Wszystko dzięki 15-procentowej zniżce na rejestrację! Warto z niej skorzystać. Może to być fantastyczna prezent pod choinkę dla wszystkich pasjonatów biegania.

W 2023 roku Festiwal Biegowy odbędzie się już po raz 14. Ponownie od 8 do 10 września Piwniczna stanie się stolicą polskiego sportu. Nie może Cię tam zabraknąć. Zarejestrować można się TUTAJ. Na ten moment potwierdzonych jest już 671 startów! Szykuje się ponownie znakomita zabawa. (fot.: Tomasz Szwajkowski, Natalia Podsadowska)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce