„Grand Prix Sądeczanina będzie jeszcze lepsze”

 

„Grand Prix Sądeczanina będzie jeszcze lepsze”


Opublikowane w czw., 19/12/2013 - 10:03

Sezon 2013 r. w GP Sądeczanina dobiega końca. Znamy już wyniki sportowe rywalizacji, kończą się przygotowania do uroczystego podsumowania cyklu w Gorlicach. Znamy też pierwsze plany organizatorów cyklu na sezon 2014 r.

– Chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić Grand Prix Sądeczanina, by poszczególne imprezy były jeszcze ciekawsze i jeszcze lepsze pod względem organizacyjnym, promocyjnym, frekwencyjnym. Dlatego jedną z nowości przyszłorocznej edycji cyklu będzie konkurs na najlepszą imprezę biegową sezonu – zapowiada inicjator GP Sądeczanina i Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdrój, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego Zygmunt Berdychowski.

Szczegółów konkursu ani innych zmian w GP Sądeczanina nie zdradza. – Wszystko stanie się jasne 31 grudnia w Gorlicach – wyjaśnia enigmatycznie p. Zygmunt, który przy okazji sylwestrowego biegania podsumuje tegoroczny sezon na biegowych trasach Małopolski i Podkarpacia, podziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w cykl, uhonoruje najlepsze biegaczki, biegaczy oraz drużyny biegowego tegorocznego sezonu i zapowie przyszłoroczną odsłonę Grand Prix Sądeczanina.

Ewelina Małek z biura organizacyjnego Festiwalu Biegowego, który wraz z Fundacją Sądecką patronuje Grand Prix Sądeczanina, zdradza, że podczas uroczystości w Gorlicach nagrody za udział i wyniki uzyskane w cyklu otrzyma blisko 150 osób. – Warto przyjechać do Gorlic, warto startować w Grand Prix Sądeczanina – przekonuje. 

GR

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce