3. Bieg Muszynianki: Szybka piątka na Zapopradziu już 28 kwietnia! [ZAPISY]

 

3. Bieg Muszynianki: Szybka piątka na Zapopradziu już 28 kwietnia! [ZAPISY]


Opublikowane w pt., 02/03/2018 - 07:53

Już w sobotę 28 kwietnia pobiegniemy na 5 km w urokliwej Muszynie-Zapopradziu. Przygotowaliśmy atrakcyjną trasę, pamiątkowe medale i nagrody finansowe w kategoriach wiekowych!

Po punkty, medale...

Bieg Muszynianki zainauguruje tegoroczne zmagania w Grand Prix Małopolski 2018 (do cyklu zaliczany jest też Bieg Sylwestrowy w Gorlicach z 31 grudnia 2017). Impreza w Muszynie to również pierwszy akt mini cyklu biegów „Szlakiem Wód Zdrojowych” - szczegóły tego cyklu podamy niebawem.

Trasa

Przygotowujemy sprawdzoną i szybką, przełajową trasę. Pobiegniemy na terenach Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie, przy basenach rekreacyjnych (Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna).

Rekordy

Do pobicia są wyniki Jurija Vykchopena (15:43) oraz Katarzyny Albrycht (17:40) z premierowej edycji. W ubiegłym roku triumfowało rodzeństwo Marmon – Patryk uzyskał wynik 16:01, a Sara (dziś Sara Szost) - 19:43.

… i nagrody!

Wyróżnikiem Biegu Muszynianki są klasyfikacje i nagrody – bieg ma aż sześcioro zwycięzców, w klasyfikacjach wiekowych: 18-29, 30-49 i 50+ lat. W każdej przewidujemy nagrody finansowe – 300, 200 i 100 zł dla biegaczy z miejsc I-III.

Ponadto wyniki open (bez nagród) zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski 2018.

Uczestników biegu głównego uhonorujemy też pamiątkowymi medalami.

Pakiety startowe

W pakietach startowych do biegu głównego znajdzie się m.in. naturalna i wysokozmineralizowana woda „Muszynianka”. Więcej informacji – niebawem.

Limit uczestników i wpisowe

200 osób – decyduje kolejność wnoszenia opłat startowych. Wpisowe to tylko 10 zł, środki w całości zasilą Fundusz stypendialny im. Braci Potoczków, wspierający uzdolnioną młodzież z terenu Sądecczyzny.

Zapisy

Elektroniczne, poprzez formularz internetowy (kliknij grafikę).

Zapisy w biurze zawodów tylko w przypadku dostępnych pakietów startowych.

Biegi dzieci

Rywalizacji dorosłych towarzyszyć bedą biegi dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat, na dystansach 400 i 1000m. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.

Współgospodarzami Biegu Muszynianki są Fundacja Sądecka, Fundacja "Festiwal Biegów", Urząd Gminy Muszyna oraz Spółdzielnia Pracy Muszynianka, producent naturalnej wody mineralnej.

Bieg Muszynianki w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Zapraszamy do Muszyny! 28 kwietnia – zapamiętajcie ten termin! Do zobaczenia na starcie!

Organizatorzy


Partner imprezy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce