[AKT.] Bieg Muszynianki po raz czwarty. Trasa 5 km, tylko 10 zł wpisowego. Na mecie nagrody finansowe i medale! [REJESTRACJA]

 

[AKT.] Bieg Muszynianki po raz czwarty. Trasa 5 km, tylko 10 zł wpisowego. Na mecie nagrody finansowe i medale! [REJESTRACJA]


Opublikowane w czw., 07/03/2019 - 10:10

Ruszamy z kolejnym sezonem cyklu biegów Szlakiem Wód Zdrojowych na Sądecczyźnie. Już 27 kwietnia pobiegniemy na 5 km w Muszynie.

Czekają nagrody finansowe w kategoriach wiekowych oraz pamiątkowy medal na mecie.

Wpisowe to tylko 10 zł. Warto pospieszyć się z zapisem, bo może wystartować tylko 200 osób

W Biegu Muszynianki pobiegniemy ponownie na terenach Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie, przy basenach rekreacyjnych (Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna). Tak jak w ubiegłym roku zapraszamy na szybką trasę przełajową trasę o długości 5 km, która będzie sprzyjać rywalizacji oraz rekreacji. 

W minionych latach w Muszynie triumfowali Juri Vykchopen, Patryk Marmon, Katarzyna Albrycht, Sara Marmon czy Regina Kulka. Rekordzistami trasy są Patryk Marmon (15:42) i Katarzyna Albrycht (17:40).

Tradycyjnie zwycięzców wyłonimy w klasyfikacjach wiekowych: 18-29, 30-49 i 50+ lat. W każdej przewidujemy nagrody finansowe - 300, 200 i 100 zł dla biegaczy z miejsc I-III.

Fundatorem nagród jest „Muszynianka”, producent naturalnej wody mineralnej - głównego sponsora biegu. W pakietach startowych do biegu głównego otrzymacie m.in. butelkę "Muszynianki".

Na mecie czekać będą też wyjątkowe medale - projekt krążków:

Tymczasem już można się zapisywać na bieg. Opłata startowa to tylko 10 zł.  Limit uczestników to 200 osób (opłacone zgłoszenia):


AKTUALIZACJA 9.04.2019 godz. 14:30

Limit numerów startowych został wyczerpany, a zapisy do biegu zakończone. 


Rywalizacji dorosłych towarzyszyć bedą biegi dzieci i młodzieży na dystansach 400 i 1000m. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki. 

Współgospodarzami Biegu Muszynianki są Fundacja Sądecka, Fundacja "Festiwal Biegów", Urząd Gminy Muszyna oraz Spółdzielnia Pracy Muszynianka, producent naturalnej wody mineralnej.

Bieg Muszynianki w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Regulamin biegu - TUTAJ

Organizatorzy i partnerzy imprezy:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce