Bieg "Zdroje Piwniczna" otworzy GP Małopolski 2016. Biegaj za darmo w Wierchomli! [ZAPISY]

 

Bieg "Zdroje Piwniczna" otworzy GP Małopolski 2016. Biegaj za darmo w Wierchomli! [ZAPISY]


Opublikowane w pt., 29/04/2016 - 14:31

Współgospodarzami inauguracyjnej imprezy cyklu Grand Prix Małopolski w 2016 roku będą Fundacja Sądecka, ***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort oraz firma Masspol - producent naturalnej wody mineralnej "Zdroje Piwniczna". My zmierzymy czas uczestnikom biegu. 

Startujemy 21 maja. Czekają atrakcyjne nagrody w kategoriach wiekowych i pamiątkowy medal na mecie. Bieg jest bezpłatny! 

Pobiegniemy piękną, 10-kilometrową trasą górską. Ruszymy spod ***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort stokówką do górnej stacji kolejki na Wierchomlę i dalej granią do Bacówki nad Wierchomlą. Po nawodnieniu organizmu na punkcie serwisowym zbiegniemy w okolice Hotelu. Przewyższenia trasy to +411m/-411m, a najwyższy punkt na trasie - w okolicy 4. kilometra - to wysokość 911m n.p.m. 

Ślad GPS trasy: POBIERZ

Limit czasu na pokonanie trasy to aż 2 godziny - będzie okazja do podziwiania przepięknych widoków.

Przygotowujemy także biegi dla dzieci i młodzieży z dystansami 400m i 1 km. Do tego drugiego dystansu zapraszamy także początkujących biegaczy, osoby, które dopiero przyzwyczajają organizm do wysiłku fizycznego. 

Centrum zawodów zlokalizowane będzie przy ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort. Zapewniamy bezpłatny parking, depozyt, sanitariat oraz ciepły poczęstunek. Gospodarz imprezy przygotował jednocześnie specjalny pakiet pobytowy w promocyjnych cenach dla uczestników biegu, obejmujący sam ***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort (zobacz szczegóły Pakietu Biegacza - Bieg Zdroje Piwniczna) oraz Domki na Górce.

Rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach open i wiekowych - 18-29, 30-49 i 50+ lat. Przewidujemy nagrody finansowe w kategoriach wiekowych - odpowiednio 300, 200 i 100 zł dla najlepszych kobiet i mężczyzn. Wyniki biegu open (bez nagród) zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski.

W pakietach startowych do biegu głównego otrzymacie m.in. naturalną i wydobywaną tylko w tym regionie wodę mineralną "Zdroje Piwniczna", która pomoże ugasić pragnienie i zregenerować organizm po wysiłku.

Na mecie czekać będą z kolei takie oto pamiątkowe medale:

Dla dzieci mamy pamiątkowe dyplomy i upominki. 

Impreza jest w całości bezpłatna! Limit uczestników w biegu głównym to 200 osób. Zapisy już trwają:

Regulamin imprezy: POBIERZ

UWAGA!

Biegaczy niezdecydowanych i niepewnych udziału w imprezie prosimy o nierejestrowanie się do biegu i nie blokowanie miejsc osobom, które chcą i mogą wystartować.  

Osoby zapisane przez internet zapraszamy po odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów w godz. 8:00 - 9:30. Pakiety nieodebrane w tych godzinach trafią do ogólnodostępnej puli. Zapisy na miejscu będą możliwe wyłącznie w przypadku dostępnych miejsc.

Fundacja Festiwal Biegów


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce