Grand Prix Małopolski 2014: Już można się rejestrować

 

Grand Prix Małopolski 2014: Już można się rejestrować


Opublikowane w wt., 17/06/2014 - 12:56

Rywalizacja w cyklu rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie od biegu w Podstolicach.

W programie Grand Prix Małopolski znajdzie się łącznie 14 biegów – ulicznych oraz górskich. 

W końcowej klasyfikacji branych pod uwagę będzie 9 startów, przy czym warunkiem sklasyfikowania jest udział w co najmniej 8 biegach. Te potrwają do października. Ostatnią rundą cyklu będzie Bieg uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego w Lipinkach.

Zgodnie z regulaminem, do cyklu zaliczone zostaną także wyniki Biegu Sylwestrowego, który 31 grudnia ubiegłego roku odbył się w Gorlicach (bieg uzyskał status prologu cyklu). Przypomnijmy, impreza zgromadziła ponad 500 osób z całej Polski oraz zagranicy. Biegano na 5 i 10 km, przy czym tylko ten dłuższy liczyć się będzie do klasyfikacji GPM. Zwyciężyli wtedy ex aequo Anna Wacławska i Anna Wojna oraz Aleksander Babaryka (UKR).

Regulamin cyklu Grand Prix Małopolski: POBIERZ

W ramach Grand Prix Małopolski zostanie rozegrany mini cykl BeskidSki Cross.

Cykl bejmie 6 biegów, rozgrywanych na terenie małopolskich stacji narciarskich w Podstolicach, Rytrze, Kasinie Wielkiej, Limanowej, Spytkowicach i Szczawnicy. Do cyklu zostanie zaliczone 5 najlepszych startów każdego zawodnika, warunkiem sklasyfikowania jest ukończenie co najmniej 5 biegów.

Regulamin cyklu BeskidSki Cross: POBIERZ

Zgłoszenia:

Na cykl Grand Prix Małopolski złożą się imprezy współorganizowane przez Fundację Sądecką, Fundację Festiwal Biegów, Małopolskiego Operatora Integracji Turystycznej oraz Województwo Małopolskie – inicjatorów cyklu, a także imprezy partnerskie (np. Limanowa Forrest). W związku z tym rejestracja do cyklu prowadzona będzie w dwutorowo.

- do cyklu Beskid Ski Cross oraz biegów w Starym Sączu i Łomnicy należy zgłosić się poprzez ten formularz internetowy. Wpisowe do pojedynczego biegu BeskidSki Cross to 20 zł, biegi w Startym Sączu i Łomnicy są bezłpatne.

- do pozostałych biegów cyklu zapisu należy dokonać poprzez formularze udostępnione przez ich organizatorów. Wysokość wpisowego ustala organizator danej imprezy.

Do poszczególnych biegów będzie można się zgłosić także w dniu zawodów, w sekretariacie imprezy.

Wszystkie informacje związane z cyklem Grand Prix Małopolski / BeskidSki Cross można znaleźć TUTAJ oraz na stronie www.beskidski.pl.

Zapraszamy do rywalizacji! Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

 

 

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce