Grand Prix Małopolski / BeskidSki Cross: Startuj i walcz o nagrody pieniężne

 

Grand Prix Małopolski / BeskidSki Cross: Startuj i walcz o nagrody pieniężne


Opublikowane w wt., 08/07/2014 - 12:44

Zaplanowany na niedzielę 13 lipca bieg górski na terenie stacji narciarskiej Ryterski Raj będzie już trzecią eliminacją cyklu Grand Prix Małopolski, a zarazem drugą cyklu BeskidSki Cross. Na start zapraszamy szczególnie tych, którzy chcą powalczyć o nagrody w cyklu. A te będą okazałe i przypadną nie tylko najszybszym biegaczom.

Pierwsze trzy kobiety i pierwszych trzech mężczyzn w klasyfikacji Open Grand Prix Małopolski otrzyma nagrody finansowe o wartości 1500 zł brutto (zwycięzcy), 1000 zł (2. miejsca) oraz 500 zł (3. miejsca).

Z kolei pierwsze trzy kobiety i trzech mężczyzn w klasyfikacji generalnej BeskidSki Cross zostaną uhonorowani nagrodami finansowymi w wysokości 750 zł (zwycięzcy), 500 zł (2. miejsca) oraz 250 zł (3. miejsca). Ponadto wszyscy zawodnicy sklasyfikowani w klasyfikacji generalnej cyklu BeskidSki Cross po jego zakończeniu będą mieli możliwość wygrania nagrody głównej o wartości 4 000 zł.

W każdym biegu eliminacyjnym BeskidSki Cross zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymują pamiątkowe puchary i dyplomy (zwycięzcy) oraz medale i dyplomy (zawodnicy z 2. i 3. miejsc). Biegacze honorowani są też nagrodami rzeczowymi - niespodziankami.

Aby mieć szanse na nagrody w całym cyklu Grand Prix Małopolski, trzeba ukończyć co najmniej 9 z 14 biegów eliminacyjnych. W BeskidSki Cross - 5 z 6 biegów. Szczegółowy harmonogram startów oraz opis eliminacyjnych biegów dostępny jest TUTAJ.

Co nas czeka w Rytrze?

Całość trasy biegu prowadzić będzie przez tereny Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Do pokonania będą 2 okrążenia po 3 km każde.

Trasa na pełnej długości ma nawierzchnię naturalną. Różnica między najwyższym i najniższym punktem na trasie to 220 metrów.

Bieg startuje z dolnej stacji kolei linowej, punktualnie o godz. 11:00, tu też finiszuje. Biuro organizacyjne będzie się mieścić tuż przy linii startu. Do dyspozycji zawodników i kibiców zostanie oddany parking przy stacji.

Zapisu do biegu można dokonać drogą elektroniczną (TUTAJ) a także bezpośrednio przed startem w biurze zawodów, które będzie czynne w godz.9:00-10:45.

Zapraszamy!

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Grand Prix Małopolski 2014: Już można się rejestrować

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce