Niespełna miesiąc do III Biegu i Marszu Piwniczanki. Wąska pula pakietów startowych

 

Niespełna miesiąc do III Biegu i Marszu Piwniczanki. Wąska pula pakietów startowych


Opublikowane w wt., 24/06/2014 - 14:36

Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w trzeciej edycji Biegu i Marszu Piwniczanki, który 20 lipca zagości na trasach Piwnicznej - Zdrój. Impreza zaliczana będzie do cyklu Grand Prix Małopolski.

Wzorem poprzednich lat, start oraz meta obu konkurencji mieścić się będzie w Rynku, natomiast biuro zawodów przy tamtejszym MGOK. Dla uczestników obu konkurencji, z których ta piesza zyskała rangę Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego, przygotowano dystans 10 km.

Przebieg trasy prezentuje się następująco: Piwniczna Rynek, Borownice, Młodów, Głębokie, Zawodzie, ul. Krynicka, ul. Gąsiorowskiego, ul. Daszyńskeigo, Rynek.

Marsz rozpocznie się o godz. 9:30. Dwa kwadranse później w sportowy bój ruszą biegacze, a zaraz po nich młodzież szkolna. Ci ostatni zmierzą się z nieco ponad kilometrową trasą biegnącą od mostu łukowego stacja PKP centrum przez ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Daszyńskiego do Rynku (zbiórka uczestników w Rynku, a później nastąpi przemarsz na linię startu).

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez formularz na oficjalnej stronie internetowej biegu do 17 lipca (czwartek). Opłata startowa: do 15 lipca - 30 zł, po 15 lipca - 40 zł. Z opłat zwolnieni są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów (w biegu na 1,2 km).

Limit zgłoszeń wynosi 250 zawodników.

Impreza w części biegowej będzie zaliczana do cyklu Grand Prix Małopolski. Wszelkie informacje o cyklu dostępne są TUTAJ.

Strona zawodów

Organizatorzy

fot. Archiwum

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

 

 

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce