W sobotę Muszyna-Złockie biega na "piątkę" Za darmo!

 

W sobotę Muszyna-Złockie biega na "piątkę" Za darmo!


Opublikowane w śr., 06/07/2016 - 10:17

Ruszają zapisy do finałowego biegu Szlakiem Wód Mineralnych, który w tym roku współtworzy program Grand Prix Małopolski. 23 lipca pobiegniemy na dystansie 5 km w Muszynie, a współgospodarzem imprezy będzie firma Cechini Muszyna. Bieg jest bezpłatny! 

Przygotowujemy ciekawą trasę, która będzie sprzyjać rywalizacji i rekreacji. Godzinny limit trasy pozwoli spokojnie dotrzeć do mety.

Wzorem biegów w Wierchomli i Muszynie-Zapopradziu czekają atrakcyjne nagrody finansowe w kategoriach wiekowych: 18-29, 30-49 i 50+ lat. Wyniki biegu open (bez nagród) zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski (szczegóły cyklu).

W pakietach startowych czeka m.in. wysoko zmineralizowana woda Cechini, wydobywana z głębokich warstw ziemi, bez najmniejszej ingerencji człowieka w jego skład. Z kolei na mecie na pierwszych 200 biegaczy czekać będą pamiątkowe medale. Krążek uzupełni kolekcję pamiątek z biegów Szlakiem Wód Mineralnych. 

Do Muszyny-Złockie zapraszamy także dzieci - przygotowujemy dystanse 400 i 1000m.

impreza jest w całości bezpłatna! Nie ma limitu uczestników w biegu głównym. Zapisy już trwają: 

Zgłoszenia do biegów dzieci będą przyjmowane na miejscu, w biurze zawodów. 

Regulamin imprezy: POBIERZ 

Współgospodarzami cyklu Szlakiem Wód Mineralnych są Fundacja Sądecka, Sądeczanin.info, Fundacja „Festiwal Biegów”, Urząd Miasta w Starym Sączu, Gmina Muszyna, Gmina Piwniczna, Zdroje Piwniczna, Dwie Doliny Spa Resort, Muszynianka i Cechini Muszyna. 

Zapraszamy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce