Biegowe audiobooki za grosze w Audiotece. Urodziny!

 

Biegowe audiobooki za grosze w Audiotece. Urodziny!


Opublikowane w śr., 23/11/2016 - 15:02

Audioteka świętuje swoje 8 urodziny i z tej okazji obniża ceny na tysiące audiobooków. Obniżki się gają kilkudziesięciu procent. 

W bogatej ofercie serwisu znajdują się też książki o tematyce biegowej. Wśród tytułów wyłowiliśmy min. "I jak tu nie biegać!" Beaty Sadowskiej, "Urodzonych biegaczy" Christophera McDougalla, "Szczęśliwi biegają ultra" Magdaleny u Krzysztofa Dołęgowskich czy "Bardzo długi bieg" Mishki Shubaliego / Bartosza Głogowskiego. Wszystkie w cenie 17 zł! 

Audioteka.pl to serwis internetowy zajmujący się dystrybucją audiobooków w formacie do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze, na odtwarzaczach mp3, telefonach komórkowych, sprzęcie domowym, odtwarzaczach samochodowych (z płyty CD lub pamięci flash).

Baza serwisu to kilkanaście tysięcy tytułów. Przed dokonaniem zakupu można w wygodny sposób odsłuchać fragment wybranego audiobooka, zapoznać się z jego opisem i recenzją oraz sylwetką autorów i wykonawców.

Audioteka współpracuje m.in. z organizatorami stołecznej triady "Zabiegaj o Pamięć" i jest partnerem Karty Biegacza - dla posiadaczy karty 10% rabatu na wszystkie audiobooki (promocje urodzinowe i Karty Biegacza nie łączą się).

Urodzinowa promocja w Audiotece potrwa do 24 listopada.

Polecamy!

red.


Festiwal Biegów - Wszystko co chcesz wiedzieć o bieganiu

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce