CELLFOOD - naturalna suplementacja

 

CELLFOOD - naturalna suplementacja


Opublikowane w czw., 21/01/2016 - 07:43

CELLFOOD to naturalny suplement diety oparty na bazie aminokwasów, enzymów i pierwiastków śladowych. Jest innowacyjnym fizjologicznym nutraceutykiem, który zwiększa dotlenienie organizmu, podnosi wydolność wysiłkową i zmniejsza stres oksydacyjny.

CELLFOOD wyróżnia nie tylko bardzo wysoki potencjał antyoksydacyjny, ale również imponujące wyniki profesjonalnych badań klinicznych przeprowadzonych na lekkoatletach3. Przeprowadzone badania nad CELLFOOD wykazały u badanych sportowców wzrost liczby erytrocytów, poziomu hemoglobiny i ferrytyny, a także wzrost poziomu VO2 max oraz spadek poziomu mleczanów, redukcję częstotliwości oddechu i akcji serca podczas wysiłku.

Podkreślić należy, że CELLFOOD jest w 100% naturalny i wolny od jakichkolwiek substancji niedozwolonych w sporcie. W skład suplementu CELLFOOD wchodzi selen oraz formuła Everett Storey. Formuła wzbogacona jest śladowymi mikroelementami, enzymami i aminokwasami pochodzenia naturalnego, głównie z alg czerwonych. Roztwór Cellfood ma formę koloidu, dzięki czemu bardzo łatwo się wchłania już na poziomie błony śluzowej i działa bezpośrednio w komórkach organizmu.

CELLFOOD jest fizjologicznym modulatorem dostarczającym cenne mikroelementy i dotleniającym komórki w zależności od ich potrzeb metabolicznych (na żądanie), zapobiegając jednocześnie zakwaszeniu i nadmiernej produkcji wolnych rodników (działanie przeciwutleniające). Poprzez poprawę funkcji śródbłonka i oczyszczanie macierzy pozakomórkowej (działanie detoksykujące) wzmacnia procesy metaboliczne.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat: 10% na suplementy diety CELLFOOD na stronie www.cellfood.pl. Aby uzyskać rabat przy zamówieniu podaj kod rabatowy: KartBieg2016

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce