Dobry Dietetyk - Renata Szwałek

 

Dobry Dietetyk - Renata Szwałek


Opublikowane w śr., 21/02/2018 - 11:29

Leszno: Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.

Wszystkie opracowane programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia staramy się brać pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkujemy skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.

Współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.

Prowadzony przeze mnie gabinet uzyskał specjalną akredytację Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk do prowadzenia usług dietetycznych także drogą on-line. Każdy wydany program żywieniowy jest starannie przemyślany i przygotowany przeze mnie osobiście. Taką możliwość usług pragnę zaoferować pacjentom którzy z różnych względów nie mogą zawitać bezpośrednio do mojego gabinetu lub np. mieszkają za granicą. Jest oczywiste, że tego typu usługa nie jest w stanie zastąpić prawdziwego spotkania, jednak dokładam wszelkich możliwych starań, aby móc spełnić oczekiwania również w takiej formie kontaktu.

Standard i jakość przygotowanych materiałów nie różni się niczym od tego, jak przebiega to podczas tradycyjnej wizyty w moim gabinecie. Nie wysyłam żadnych materiałów drogą internetową (wizyta pierwsza), lecz tylko i wyłącznie tradycyjną pocztą, wg standardu sieci Dobry Dietetyk.

Zamów program dietetyczny on-line – TUTAJ.

Rabat dla posiadaczy Karty Biegacza na usługi poradni – 10%. Hasło rabatowe: Karta Biegacza.

Adres: ul. Iglasta 6, 64-100 Leszno
Tel.: 501 208 425
E-mail: r.szwalek@dobrydietetyk.pl
Internet: szwalek.dobrydietetyk.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce