Escape Quest w Warszawie: Tylko ty i ściana pokoju

 

Escape Quest w Warszawie: Tylko ty i ściana pokoju


Opublikowane w pt., 10/07/2015 - 09:00

Escape Quest to rodzaj gry typu escape (pokój wyjścia, pokój ucieczki). To niestandardowy, bardzo atrakcyjny i zaskakujący sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną.

Escape Quest to w rzeczywistości gra komputerowa w stylu escape the room, która zostaje wcielona w życie. Jaka jest różnica? Nie ma żadnych monitorów, drugich szans ani scenariusza. JEST TYLKO zamknięta przestrzeń i cel - zwycięstwo! Twój Czas jest ograniczony, przed tobą nowe przeżycia, rozwiązywanie zagadek, tajnych schematów i mechanizmów oraz zdobywanie wskazówek i kluczy.

Nasz Escape Quest - w pierwszej kolejności jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu wolnego, który daje wiele pozytywnych emocji. Wszystkie nasze pokoje są urządzone tematycznie, wyróżniamy się innowacyjnym podejściem. Ciekawe high-tech zagadki, skomplikowane problemy logiczne, a wszystko to okraszone dozą tajemniczości.

Ucieczka z zamkniętego pokoju w 60 min. Czy stać Cię na to? Już teraz zarezerwuj grę i udowodnij wszystkim, przede wszystkim sobie, że tak!

Escape Quest - pozytywne emocje gwarantowane !!!

Zainteresowany? Odwiedź www.EscapeQuest.com.pl

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat: 5% na gry: „agencja detektywistyczna”, „sport-arena” lub „21+

Kontakt:

Adres: Warszawa, Aleja Solidarności 117, Lokal 210C (wejście z ulicy Aleja Jana Pawła II)
Parking: Darmowy parking dla zawodników.
Telefon: +48 886 38 4040

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce