Festiwalowa Karta Biegacza i funkcja pre-paid: Korzystasz tylko jeśli chcesz!

 

Festiwalowa Karta Biegacza i funkcja pre-paid: Korzystasz tylko jeśli chcesz!


Opublikowane w wt., 02/12/2014 - 16:05

W odpowiedzi na powtarzające się pytania dotyczące festiwalowej Karty Biegacza, posiadającej od niedawna funkcjonalność karty płatniczej wyjaśniamy, że karta ma formę pre-paid (jest tzw. kartą przedpłaconą – na doładowanie) a jej użytkownik nie jest posiadaczem rachunku bankowego przypisanego do tej karty. 

Pre-paid to dodatkowa funkcjonalność Karty Biegacza – jeżeli użytkownik nie zaloguje się na stronie banku, pozostaje jej anonimowym użytkownikiem. Bez wiedzy i zgody użytkownika funkcja pre-paid nie zostanie aktywowana (tak jak np. bez umieszczenia w telefonie nie zostanie aktywowana karta SIM). 

Jednocześnie wyjaśniamy, że personalizujemy Kartę Biegacza wyłącznie na użytek programu rabatowego Festiwalu Biegów. Nie przekazujemy osobom trzecim (do banku, sklepu czy innego podmiotu) ani nie upubliczniamy danych osobowych użytkowników Karty Biegacza.  

Przypominamy, że z festiwalowej Karty Biegacza nadal można korzystać na dotychczasowej zasadzie, a więc za okazaniem w punkcie handlowym lub usługowym, lub wpisując kod karty w formularzu zamówień w sklepach internetowych honorujących Kartę.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce