Fizjosport - kompleksowa rehabilitacja w Krakowie

 

Fizjosport - kompleksowa rehabilitacja w Krakowie


Opublikowane w pon., 18/04/2016 - 11:02

FIZJOSPORT - CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ oferuje Państwu połączenie pasji z wiedzą, nauki z praktyką, indywidualne spojrzenie na pacjenta oraz nowoczesną i kompleksową fizjoterapie.

Prowadzimy rehabilitacje ortopedyczną zajmującą się leczeniem problemów pochodzących z układu mięśniowo-szkieletowego:

  • rehabilitacja w problemach przeciążeniowych
  • rehabilitacja pourazowa
  • rehabilitacja kręgosłupa
  • rehabilitacja przedoperacyjna i pooperacyjna
  • rehabilitacja po złamaniach

Nasza wiedza zdobyta podczas trwania studiów i pracy zawodowej jest ciągle rozwijana i poszerzana poprzez udział w kursach i szkoleniach podyplomowych oraz przez udział w sympozjach i konferencjach naukowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy zapewnić pacjentom wysoką jakość usług fizjoterapeutycznych, co przekłada się na skuteczną rehabilitację.

Prowadzimy terapię w oparciu o specjalne metody fizjoterapeutyczne takie jak Terapia Manualna Szkoła Niemiecka, Medycyna Ortopedyczna wg Cyriax'a, Ortopedyczna Terapia Manualna OMT Kaltenborn & Evjenth, Kinetic Control, metoda FDM, metoda PNF, metoda Mulligan, terapia tkanek miękkich oraz metoda McKenzie. Wyżej wymienione techniki specjalne uzupełniamy o kinezyterapie czyli ćwiczenia lecznicze, masaż leczniczy i zabiegi fizykalne (elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, krioterapia, światłolecznictwo).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebą pacjentów oferujemy rehabilitacje tak prężnie rozwijających się w Polsce dziedzin rehabilitacyjnych, do których należy rehabilitacja stomatologiczna stosowana przy problemach w rejonie stawów skroniowo-żuchwowych.

Zapewniamy Państwu tylko sprawdzoną i udokumentowaną wiedzę oraz fizjoterapię prowadzoną w miłej atmosferze.

Z Kartą Biegacza otrzymujecie Państwo zniżkę w wysokości 16% przy każdorazowej wizycie na 1h terapię manualną/terapię indywidualną (zniżka nie łączy się z pakietem 10 wizyt).

Adres: ul. Mogilska 118, 31-445 Kraków
Tel.: +48 734 155 144
E-mail: info@fizjosport.krakow.pl
Internet: www.fizjosport.krakow.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce