FONETIKA - sprawdź słuch biegaczu

 

FONETIKA - sprawdź słuch biegaczu


Opublikowane w pon., 03/10/2016 - 09:43

FONETIKA Centrum Protezowania i Rehabilitacji Słuchu to miejsce stworzone z myślą o osobach z wrodzonymi lub nabytymi wadami słuchu, użytkownikach aparatów i implantów słuchowych, dzieciach z częstymi infekcjami i chorobami ucha,  opóźnieniami w rozwoju mowy lub nieprawidłowym rozwojem, osobach aktywnych zawodowo, seniorach , sportowcach, pływakach, muzykach, osobach pracujących w hałasie i wielu, wielu innych. Jest to miejsce, w którym znajdą Państwo fachową pomoc, poradnictwo oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie słuchu i mowy. 

- Misją firmy jest przede wszystkim dobro Pacjenta realizowane przez fachową obsługę w zakresie diagnostyki, protezowania, rehabilitacji, terapii, konsultacji i doradztwa medycznego. Dzięki współpracy z liderami na rynku światowym w działach produkcji i dystrybucji aparatów słuchowych gwarantujemy Państwu zawsze nowoczesne i najlepsze rozwiązania technologiczne, które na zawsze
poprawią komfort Państwa słyszenia.

Dla posiadaczy Karty Biegacza Festiwalu Biegowego  oraz członków ich rodzin zapewniamy rabat: 20% na całościowe badanie słuchu.

Badania słuchu wykonywane są przy: diagnostyce zaburzeń równowagi, diagnostyce szumów usznych, diagnostyce niedosłuchu, kwalifikacji do aparatów słuchowych, profilaktycznie, po infekcji ucha środkowego, po doznanym urazie mechanicznym głowy lub szyi.

Adres: ul. Wawelska 5, gabinety 201-204
02-034 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek 9.00-19.00
wtorek- piątek 9.00-17.00

Telefon stacjonarny:  22 659 77 37
Telefon komórkowy: 508 455 203

E-mail: biuro@fonetika.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce