GabinetMasażu.pl z dojazdem w Warszawie i okolicach

 

GabinetMasażu.pl z dojazdem w Warszawie i okolicach


Opublikowane w pon., 15/12/2014 - 10:24

Inwestycja w masaż to inwestycja w zdrowie.

Gabinetmasazu.pl wychodzi naprzeciw potrzebom społeczeństwa w XXI wieku. Masażyści skupieni w organizacji ukończyli różne szkoły oraz kursy masażu, dzięki temu każdy z nich posiada swój indywidualny, niepowtarzalny styl masowania. Łączy ich wspólny cel – troska o zdrowie pacjentów.

Nasza oferta skierowana jest do „Wojowników” i „Wojowniczek”, którzy poprzez ciężką pracę na rzecz innych ludzi nie raz zapominali o swoich potrzebach płacąc najwyższa cenę tj. zdrowie.

Masaż to prewencja powstawania chorób jak również terapia już istniejących dolegliwości w każdym wieku. W zależności od Twoich potrzeb masaż stanowi rehabilitację, odnowę biologiczną lub relaks

Nasze wizyty domowe odbywają się w dogodnym dla Państwa terminie i trwają 60 min. Zabieg odbywa się na profesjonalnym stole do masażu.

Usługa dostępna jest na terenie całej Warszawy i okolic. Zadzwoń i umów się na wizytę w miejscu wyznaczonym przez Ciebie.

Szczegółowa oferta na stronie internetowej. 

Posiadaczom Karty Biegacza przysługuje rabat 10% na masaże z oferty www.gabinetmasazu.pl. Zniżka obowiązuje tylko przy rozliczeniu w formie gotówkowej.

E-mail:  konrad@gabinetmasazu.pl
Internet: www.gabinetmasazu.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce