Gorący grudzień w Sklepie Biegacza!

 

Gorący grudzień w Sklepie Biegacza!


Opublikowane w czw., 10/12/2015 - 09:10

Naukowcy są zgodni: ocieplenie klimatu staje się faktem. Wyniki badań pokazują, że mijający rok był najcieplejszym w historii, a grudzień będzie jego najgorętszym miesiącem. A przynajmniej w Sklepie Biegacza. 

Ostatnie dni tego roku będą nie lada gratką dla łowców biegowych okazji. W ramach Przedświątecznej Wyprzedaży obuwie z najnowszej kolekcji przeceniamy o 30%, a starsze modele zanurkują do 50% ceny początkowej. Nie samym obuwiem jednak biegacz żyje, dlatego też ceny odzieży obniżamy o minimum 30%.
 
Dodatkowo, Sklep Biegacza wydłuża do 30 dni czas możliwości wymiany lub zwrotu zakupionych produktów, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu na podjęcie właściwej decyzji. Naszym Klientom internetowym zawsze oferujemy darmową wysyłkę przy zamówieniu na kwotę ponad 99 zł, przy płatności przelewem.  

Zakupy w Sklepie Biegacza to nie tylko transakcja, ale także możliwość przymierzenia towaru w jednym z naszych 13 salonów w całej Polsce, uzyskania fachowej porady, czy wreszcie zbudowania swojej formy biegowej na wspólnych treningach.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach Przedświątecznej Wyprzedaży na SklepBiegacza.pl.

Jeśli w ofercie znajdziesz coś poza promocją, nie zapomnij skorzystać z Kartą Biegacza. Sklep oferuje 10% rabatu na odzież i obuwie nieprzecenione. Rabat dotyczy zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym.

Polecamy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce