Gospodarstwo Agroturystyczne Julia w Wysowej-Zdroju

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Julia w Wysowej-Zdroju


Opublikowane w pon., 17/08/2015 - 11:45

Obiekt położony jest na wzgórzu w centrum uzdrowiska Wysowa-Zdrój w Beskidzie Niskim, w pobliżu Słowacji (4 km). Do parku zdrojowego, pijalni wód mineralnych - 0,5 km.

Goście mogą skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, basenów krytych oferowanych w pobliskich sanatoriach. W pobliżu obiektu jest wiele szlaków turystycznych pieszych, rowerowych oraz konnych. Można podziwiać perełki architektury drewnianej - kościoły i cerkwie jak również relaksować się na łonie natury: rozległe łąki z mnóstwem ziół, lasy obfitujące w grzyby i dzikie zwierzęta - to prawdziwy atut.

Gospodarze posiadają własne łowisko pstrąga, pasiekę, hodują kury. Gospodarze uprawiają zioła w gruncie oraz skrzynkach i korzystają z naturalnie rosnących okolicznych łąkach. Zioła wykorzystywane są do przyrządzania ryb z własnego łowiska, wędlin wyrabianych tradycyjnymi metodami, nalewek i dekoracji domu. 

Do dyspozycji gości jest altana do grilowania, parking. W obiekcie do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem. Pokoje spełniają warunki zgodnie z kategoryzacją Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej dwa słoneczka, dodatkowo w pokojach lodówki, telewizory oraz WiFi 

Gospodarze szczególnie zapraszają wędkarzy, grzybiarzy, miłośników przyrody i kontaktu z naturą. Przebywając w obiekcie można spędzić czas aktywnie (konno na rowerze, pieszo), ale również poprawić kondycję zdrowotną korzystając z zabiegów leczniczych w pobliskich sanatoriach.

Dodatkowo:

  • Gospodarstwo zrzeszone w Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej
  • Każdy pokój dodatkowo wyposażony w lodówkę, radio i telewizor i WiFi
  • Do dyspozycji gości dobrze wyposażona kuchnia (pełne wyżywienie można zamówić w okolicznych  pensjonatach, sanatoriach.karczmach,restauracjach i barach);
  • Na terenie gospodarstwa jest bezpieczny parking (posesja jest ogrodzona);
  • Cena za nocleg od 45 -35 zł za dobę, pobyt z psem - dopłata 20 zł;
  • Impreza plenerowa - do uzgodnienia.
  • Doba hotelowa 16:00 - 10:00.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% nocleg.


Polecamy!

Adres: Wysowa Zdrój 114, 38-316 Wysowa Zdrój
Telefon: (018) 353 20 20
Internet: www.julia-wysowazdroj.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce