Great Escape Room Warszawa: Sprawdź umysł!

 

Great Escape Room Warszawa: Sprawdź umysł!


Opublikowane w czw., 24/03/2016 - 08:46

Great Escape Room to pokoje zagadek, coraz bardziej popularna, nietypowa forma spędzenia czasu wolnego z rodziną, przyjaciółmi, czy współpracownikami, która gwarantuje niesamowite emocje i wspomnienia na długo po wyjściu z pokoju. 

O co właściwie chodzi? 

Zostajesz zamknięty w pokoju zagadek razem z grupą kilku innych osób. Macie określoną ilość minut na pobyt w escape room, w tym czasie rozwiązujecie zagadki i zadania, co sprawia, że ucieczka z pokoju jest możliwa. We wnętrzu escape room znajduje się rozwiązanie, które pozwoli otworzyć drzwi i uwolnić się. Gra room escape to zabawa dla 2 do 6 osób, to gra integracyjna i wspaniały teambuilding. Kreatywność, spostrzegawczość, nieszablonowe myślenie, umiejętność współpracy to tylko niektóre kompetencje pozwalające sprostać wyzwaniu room escape!

Great Escape Room zlokalizowany jest w północnej części Warszawy na Białołęce. Łowcy przygód escape game mają do dyspozycji dwa pokoje, a wkrótce trzy pokoje escape room, które od momentu rozpoczęcia działalności podbijają rankingi Escape Room Warszawa.

Jeżeli chcesz odwiedzić Escape Room Warszawa o tematyce kosmicznej, zarezerwuj pokój Spaceship Alien Invasion, w którym zmierzysz się z Obcymi mającymi na celu zagładę ludzkości. Losy Świata będą w Twoich rękach. Poczujesz się u nas jak na statku kosmicznym a adrenalina towarzyszące grze pozwoli abyście zapamiętali tą przygodę na długo.

Jeżeli chcesz odwiedzić Room Escape Warszawa w klimacie laboratorium, w którym możesz odkryć formułę nieśmiertelności, zarezerwuj pokój Science Lab. Uwaga, pokój dla zaawansowanych grup, o bardzo wysokim poziom trudności, który swoich graczy wielokrotnie wyprowadzi w ślepe zaułki.

Zapraszamy do zabawy i niesamowitych emocji w Great Escape Room. Z Kartą Biegacza otrzymujecie zniżkę 10%!

Great Escape Room
Internet: www.greatescaperoom.pl
E-mail: kontakt@greatescaperoom.pl
Tel: 504 049 445

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce