Hen Widoczni - daj się zauważyć!

 

Hen Widoczni - daj się zauważyć!


Opublikowane w pt., 18/12/2015 - 09:02

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego kogoś widać z daleka  a kogo innego nie? Czy wiesz co zrobić, by kierowca samochodu zauważył pieszego czy rowerzystę? A co z wybiegającym wprost pod koła dzieckiem lub psem? Dlaczego coraz więcej motocyklistów zakłada odblaskowe szelki lub kamizelkę? Jeśli którekolwiek z tych pytań zastanowiło Cię choć przez chwilę – odblaski Hen Widoczni są właśnie dla Ciebie. 

O co tu chodzi? 

To proste - o podniesienie naszego bezpieczeństwa za dnia i po zmroku. 

Chcemy przekonać, że odblask to nie jest obciach i lepiej zapobiegać wypadkom, niż walczyć z ich skutkami. Niestety Polska jest  w ścisłej czołówce krajów europejskich pod względem wypadków na drogach i  śmiertelności uczestniczących w nich pieszych. A wystarczy przecież wychodząc z domu założyć niewielki odblask. Szczególnie, że w naszym klimacie przez niemal pół roku jest ciemno i panuje brzydka pogoda, przez co widzialność na drodze jest bardzo ograniczona.

Dla posiadaczy Karty Biegacza mamy zniżkę 10% na wszystkie produkty z kategorii sportowcy w sklepie internetowym www.sklep-henwidoczni.pl. 

Jak uzyskać rabat w sklepie?

Podczas zakupów w sklepie online (w koszyku) w polu "Kod Rabatowy" wpisz hasło BIEGAJ W ODBLASKACH a następnie kliknij "Odśwież".

Bezpiecznej drogi!

e-mail: info@sklep-henwidoczni.pl
Internet: www.sklep-henwidoczni.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce