Hotel STOK w Wiśle

 

Hotel STOK w Wiśle


Opublikowane w pt., 09/02/2018 - 20:05

Hotel STOK w Wiśle położony w sercu Beskidu Śląskiego to wymarzone miejsce na wypoczynek zimą, organizację zimowych spotkań firmowych, a także indywidualne pobyty weekendowe.

Amatorów „białego szaleństwa” zapraszamy do szusowania na nowej, 4-osobowej kolei linowej. Do dyspozycji narciarzy są dwie trasy, o długości 850 oraz 1000 m, zimowy plac zabaw dla dzieci, karczma góralska, taras widokowy.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy ciekawe pakiety pobytowe, bogaty program animacji dla dzieci w Nowej Strefie Dziecka, warsztaty tematyczne, familijne zajęcia sportowo-rekreacyjne, aquarobic, zumbę, zajęcia dla dzieci na basenie, pokazy taneczne, pokazy magii.

Wybierając nasz hotel SPA w górach, możesz liczyć na wiele wspaniałych atrakcji jakich nie oferują inne hotele w Wiśle. Miłośników gry w kręgle zapraszamy do nowoczesnej 4-torowej kręgielni z barem nocnym i dyskoteką. Spędzisz tam niezapomniane wieczory w gronie najbliższych i spróbujesz sił w wielu emocjonujących pojedynkach.

Osoby poszukujące relaksu, wypoczynku i odprężenia z całą pewnością docenią nasze centrum wellness, gdzie oprócz basenu rekreacyjnego z systemem dysz i atrakcji wodnych, czekają: łaźnia parowa, łaźnia aromatyczna, sauna infrared, sauna sucha i góralska oraz wiele innych form odnowy i relaksu. Dzieci zapraszamy do harców w brodzikach i na zjeżdżalni.

Hotel STOK to wymarzone miejsce na wypoczynek, ucieczkę od stresu, zadbanie o harmonię ducha i ciała.

Rabaty dla posiadacza Karty Biegacza:

  • 10 % na karnety narciarskie, bilety wstępu na basen oraz zabiegi SPA (obowiązuje na zabiegi powyżej 100 pln)
  • 5 % na usługi hotelowe (przy minimum 2 noclegach)

Adres: ul. Jawornik 52A, 43-460 Wisła
Email: recepcja@hotelstok.pl
Telefon: 33 856 41 00, 33 856 41 66
Internet: www.hotelstok.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce