JacekBiega.pl - sprzęt i treningi ze zniżką

 

JacekBiega.pl - sprzęt i treningi ze zniżką


Opublikowane w wt., 01/07/2014 - 12:41

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze branży biegowej. W razie potrzeby przeszkolony personel doradza przy zakupie obuwia, odzieży sportowej, odżywek i akcesoriów. Nasza wiedza ortopedyczna pozwala nam na prawidłowe określenie profilu stopy.

Swoją ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych, klubów, instytucji. Sprzedaż prowadzimy zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Wykonujemy nadruki na odzieży sportowej.

Zajmujemy się prowadzeniem treningów i obozów sportowych. 

Wykonujemy badania profilu stóp i propulsji z wykorzystaniem platformy podometrycznej FOOTWORKPRO ®.Opracowujemy indywidualne programy treningowe dostosowane do możliwości zawodnika.
Wykonujemy indywidualnie dopasowywane wkładki ortopedyczne.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej ofercie. Dodatkowo udostępniamy Państwu filmiki instruktażowe związane z treningiem biegowym.

Właściciel firmy – Jacek Gardener:

Od kilkunastu lat zajmuję się bieganiem. Średnio biegam ponad 7 tysięcy kilometrów w roku. Na swoich nogach miałem już przeróżne buty, co pozwoliło mi na przełożenie wiedzy teoretycznej na praktyczną. Po kilkunastu latach biegania wiem, że odpowiednie obuwie jest bardzo istotnym czynnikiem warunkującym osiąganie dobrych wyników w biegu jak również pozwalającym utrzymać nasze nogi w dobrym stanie. Dlatego też moje credo brzmi: „Nie oszczędzaj na butach!”

 

Zajmuję się także trenerką. Początkowo była to młodzież, następnie dorośli. Prowadziłem treningi w ramach Akademii Biegowej Maratonu Warszawskiego jednocześnie będąc trenerem w UKS Żoliborz (Pięciobój Nowoczesny). Miałem także zaszczyt trenować kadrę juniorów Pięcioboju Nowoczesnego. Ograniczenia czasowe spowodowały jednak koncentrację na treningu amatorskim, którym zajmuję się do dzisiaj, prowadząc treningi i obozy sportowe dla zorganizowanych grup oraz treningi indywidualne. Byłem pierwszym trenerem w największym Firmowym Klubie Biegowym w Polsce : „Accenture”,a także trenerem w akcji Biegaj z Asics.

Obecnie prowadzę otwarte treningi grupowe na Agrykoli (wtorki, czwartki – godz 19:00) oraz środy (przy ul.Okaryny 7 – godz 19.00). Posiadam także własny Klub Biegowy: JacekBiega Running Team. Jego credo to: „Biegaj tak by czerpać z tego przyjemność!

Posiadaczom Karty Biegacza firma JacekBiega.pl oferuje 10% na wszystkie nieprzecenione produkty dostępne w sklepie stacjonarnym i internetowym oraz na usługi trenerskie wykonywane przez zespół JacekBiega Trainers Team

Polecamy!

Adres: ul. Okaryny 7, 02-787 Warszawa
Tel.: 507 524 214
Internet: http://jacekbiega.pl
E-mail: jacek@jacekbiega.pl / biuro@jacekbiega.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce