[JESIENNE RABATY] Chata Biegacza w Szklarskiej Porębie

 

[JESIENNE RABATY] Chata Biegacza w Szklarskiej Porębie


Opublikowane w śr., 04/11/2015 - 13:47

Do Mekki polskiego biegania powinien trafić każdy, kogo pasjonuje bieganie, żeby poczuć klimat tego tajemniczego i wspaniałego miejsca, aby w przyszłości ruszyć na biegowe szlaki i poprawiać życiowe rekordy!

Chata Biegacza jest komfortowym pensjonatem zlokalizowanym w Szklarskiej Porębie, przy szklakach biegowych i pieszych. Mamy do dyspozycji naszych gości 6 pokojów mieszkalnych, mogące pomieścić  17 osób z możliwością dostawiania łóżek i goszczenia dodatkowych osób. Salę konferencyjną która spełnia również rolę jadalni.

Komfort i prostota były nasza myślą przewodnia. Po wycieczce w góry, bieganiu po trasach maratońskich, często zależy nam na wygodnej i nowoczesnej łazience, i odpoczynku. Wszystko to znajdziesz w Chacie Biegacza, plus wyborna kuchnie i kawę, która jest naszym znakiem firmowym. Szklarska Poręba znana jest w środowisku sportowym jako jedno z najlepszych w Polsce miejsc do trenowania. 

Wyborne trasy biegowy, piesze, zima i latem często wybierane są przez sportowców z Polski i zagranicy. Tradycja sportowa została zapoczątkowana już w XIX wieku przez mieszkających na tych ziemiach Niemców, którzy uczynili z miasta przysłowiową „perlę w koronie” Niemiec. Tu powstała pierwsza w Niemczech trasa bobslejowa, rozegrano mistrzostwa świata w bobslejach.

W okresie 25.10-20.12.2015 dla posiadaczy KARTY BIEGACZA oferujemy rabat przy pobytach min 3 doby aż 25%. Po rabacie -  doba kosztuje u nas 40 zł od osoby - w cenie śniadanie!!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce