Ortopedicum - Kraków wraca do zdrowia i biega

 

Ortopedicum - Kraków wraca do zdrowia i biega


Opublikowane w śr., 17/02/2016 - 09:59

Szpital Ortopedicum w Krakowie działa od 2009 roku. To nowoczesny ośrodek ortopedii i rehabilitacji, oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę w pełnym zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 

Ortopedicum to szpital z Oddziałem Ortopedii, Blokiem Operacyjnym z dwoma salami, nawiewem laminarnym, Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Poradnią Ortopedyczną wraz z pracowniami RTG i USG oraz Działem Rehabilitacji Leczniczej wraz z Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej. 

Oddział Szpitalny dysponuje 33 łóżkami w salach jedno- i dwuosobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, klimatyzację, lodówkę, telewizję satelitarną oraz Internet, a także przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.
 
W Ortopedicum wykonywanych jest ponad 100 typów zabiegów. „Skrojony na miarę” program pobytu w Ortopedicum jest dostosowany indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, a zespół szpitala dokłada wszelkich starań, by zapewnić pacjentom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest fakt, że na każdym etapie leczenia, pacjent pozostaje w placówce pod opieką jednego lekarza, który jest obecny w czasie operacji, pozostaje w stałym z nim kontakcie i nadzoruje jego proces rehabilitacji.

Zespół rehabilitacyjny Ortopedicum składa się z dyplomowanych fizjoterapeutów. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami na oddziałach ortopedycznych i traumatologicznych.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% na zabiegi rehabilitacyjne wykonywane w szpitalu ORTOPEDICUM w w Krakowie. Pełna lista wykonywanych zabiegów dostępna jest na stronie internetowej szpitala: www.ortopedicum.pl

Polecamy!

Adres: ul. Koło Strzelnicy 3, 30-219 Kraków
E-mail: recepcja@ortopedicum.pl
Telefon: tel. +48 12 425 38 51 tel. +48 12 370 87 54
Internet: www.ortopedicum.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce