Karta Biegacza ratuje portfel posiadacza. Jak dowód osobisty

 

Karta Biegacza ratuje portfel posiadacza. Jak dowód osobisty


Opublikowane w wt., 21/02/2017 - 11:48

Zniżki w hotelach czy pensjonatach, restauracjach, SPA, siłowniach i klubach fitness, muzeach, sklepach sportowych stacjonarnych i internetowych, rabaty na pakiety startowe. Zakres korzyści jakie daje Karta Biegacza Fundacji "Festiwal Biegów" jest bardzo szeroka i często wykracza poza typowe ramy.

W tym tygodniu Karta Biegacza pozwoliła ustalić właściciela portfela zagubionego w stolicy. Po kontakcie ze strony Biura Rzeczy Znalezionych m.st. Warszawy udało nam dotrzeć do posiadacza Karty (i portfela). Ten potwierdził zgubę. Obecnie przebywa on we Francji, ale niebawem wraca do Polski i na zasadach określonych przez stołeczne BRZ odbierze portfel. 

Karta Biegacza wydawana jest bezpłatnie na wniosek zainteresowanych osób. Wszelkie dane osobowe podlegają ochronie prawnej w zakresie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych i są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi programu rabatowego (np. personalizacja karty) i w zakresie wskazanym w ustawie (m.in. dobro osoby, której dane dotyczą). Dane są przetwarzane są przez osoby posiadające certyfikat Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Więcej o Karcie Biegacza - TUTAJ

Zespół "Karty Biegacza"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce